Tikai paranoja cilvēku spēj aizvest tādos augstumos. «Huawei» īpašnieka stāsts

Ķīnas kompānija Huawei visā pasaulē ir zināma kā viedtālruņu ražotājs, un… droši vien tas arī viss. Lieta tāda, ka Ķīnas miljardieri vislabprātāk turas ēnā. Taču pēdējo gadu laikā ap Huawei izcēlušies skandāli un baumas, kas gluži kā prožektori nu izgaismojuši arī noslēpumaino ģimeni, kura stāv aiz Huawei vārda.
Dagnija Zīverte
Dagnija Zīverte
Foto: Shutterstock

Savā uzņēmumā viņš vienmēr ir bijis drīzāk kā garīgais līderis, nevis boss. Ik reizi, kad Žeņs Dženfei ienāk telpā, tur esošie pieceļas kājās un aplaudē. 

Trauksmes zvani

Kompānija Huawei ir izcīnījusi savu vietu globālās tehnoloģiju skatuves centrā, kļūstot par pasaules lielāko telekomunikāciju aprīkojuma ražotāju, otru lielāko viedtālruņu ražotāju, kā arī sīvu konkurentu telekomunikāciju gigantam Apple. Kompānija darbojas vairāk nekā 170 valstīs un dod darbu 180 tūkstošiem cilvēku. Bez parocīgajiem viedtālruņiem, pulksteņiem un citām modernā cilvēka dienišķajām ierīcēm Huawei ilgus gadus globālajiem telekomunikāciju uzņēmumiem tirgo arī mobilo sakaru tīklu aprīkojumu. Šobrīd kompānija jau attīsta nākamās paaudzes bezvadu tehnoloģijas. Nevar noliegt, ka straujā kompānijas attīstība varētu jau tuvā nākotnē ļaut Ķīnai kļūt par līderi ne vien saziņas tehnoloģiju, bet, piemēram, arī jaunu militāru tehnoloģiju jomā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+