Sergeja Žoltoka dēli. 33. numura turpinājums

«Viņš man paspēja daudz iemācīt: būt labam cilvēkam un īstam vīrietim, mīlēt, sargāt savus vistuvākos un par viņiem rūpēties,» saka leģendārā Latvijas hokejista Sergeja Žoltoka vecākais dēls Edgars. Abi Žoltoka dēli dzīvo Amerikā, ik pa laikam viesojas Latvijā un šo zemi nekad neaizmirsīs.
Lolita Lūse
Lolita Lūse
Foto: no personiskā arhīva. Abi Sergeja dēli Ņikita un Edgars.

Daudzi manu tēvu zina kā labu hokejistu, bet, iespējams, nezina, cik daudz viņš lasīja.

«Tieši šodien Edgars man zvanīja! Teicu, ka viņu meklējat. Protams, Edgars labprāt runās! Vienmēr mazdēliem atgādinu: sava tēva vārds ir jātur godā un jāpriecājas, ka Latvija viņu joprojām atceras,» lūgumam palīdzēt uzmeklēt Žoltoka dēlus atsaucas leģendārā Latvijas hokejista mamma Dženija Čagina. 

Edgaram ir apaļi 30 gadi, viņš no Minesotas nesen pārcēlās un Ņujorku. Edgaram ir augstākā izglītība biznesa un finanšu jomā, viņš strādā tirdzniecībā, pārdod finanšu programmatūru. Savu ģimeni Edgars vēl nav izveidojis, brīvajā laikā ceļo. «Dzīve ir īsa: ja vien ir iespēja redzēt pasauli, tas ir jādara,» saka Edgars. 

Ņikita joprojām ir Minesotā. Viņam ir 20 gadu, puisis ar labām sekmēm beidzis vidusskolu, tagad dzīvo patstāvīgi, augstskolā studē finanses. «Malacis, viņš ļoti labi mācās,» Ņikitu paslavē vecākais brālis.

Edgars labi runā krieviski un uzsver – tā ir viņa dzimtā valoda, tāpēc cenšas tajā klausīties mūziku, skatīties filmas un šovus, bet runāt krieviski diemžēl iznāk reti, vien tik, cik sazinoties ar seniem draugiem, paziņām un, protams, vecmāmiņu Dženiju Rīgā. «Esmu pateicīgs, ka man, trīsdesmitgadniekam, ir tik jauna un gudra vecmāmiņa, un es viņu ļoti mīlu,» saka Edgars. Sergejs Žoltoks ar jaunāko dēlu Ņikitu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+