Sekss mašīnā. Pieredzes stāsti gultā uz riteņiem

Titānika epizode, kurā Leonardo di Kaprio mīlējas ar Keitu Vinsletu kuģa kravas tilpnē novietotajā automašīnā, noteikti ir tuva un ellišķīgi erotiska ainiņa, ko daudzi vēlas pieredzēt. Pār aizsvīdušiem logiem kaislē slīd plauksta… Skaļi elpas vilcieni, elsas un sviedru lāses… Mīlēties automašīnā nav nemaz tik vienkārši, un daudzi zina, cik tas ir neērti, tomēr kādam tas ir adrenalīns, kāds vēlas ko jaunu, kādam tas vienkārši sanāk, dodoties garā ceļā, un kāds savām attiecībām piešķir neaizmirstamus piedzīvojumus.
Berta
Foto: Shutterstock

Esmu guļus pozā, iekrampējusies durvju rokturī, sviedri no viņa tek man virsū, ir ļoti karsti, tomēr bauda liela, sajūtas neaizmirstamas.

Kaut kas līdzīgs zoodārzam

Vasaras saulainākā diena, gaisa temperatūra +29 grādi. Blakus jūrai, precīzāka lokācija – Latvijas valsts mežu teritorijas stāvvieta un atpūtas zona pie Tūjas. Mums bija plāns palikt pie jūras pa nakti mašīnā, tāpēc tās aizmugurē pa pussalonu un bagāžnieku bija jau izlaists matracis. Sapratām, ka abi gribam, un nezinājām, kur likties. Nolēmām iet uz mašīnas aizmuguri. Mūzika ieslēgta, sākas pieskārieni, skūpsti uz lūpām, tad uz kakla, tad gar ausīm. Lēnām tiek novilktas drēbes, elpas vilcieni kļūst dziļāki. Atslēgas vārds ir mūzika, tā liek aizmirst to «ja nu kāds pamana» un liek emocijām šaudīt kaisles liesmas. Darbības kļūst arvien ātrākas un stiprākas, esmu guļus pozā, iekrampējusies durvju rokturī, sviedri no viņa tek man virsū, ir ļoti karsti, tomēr bauda liela, sajūtas neaizmirstamas. Mēs abi neko nedzirdam un neredzam, kas notiek ārpus mašīnas, jo visi logi no karstuma aizsvīduši un adrenalīns, kaisle un mežonīgums pārņem virsroku. Tomēr, kad visam pienāk beigas, gribas svaigu gaisu, viņš atver durvis un burtiski turpat, divus metrus tālāk, ierauga, ka blakus ir cilvēki, precīzāk, pilns ar skolēniem un pāris skolotājas.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+