Seksa apskatnieces Zeldas karstākā vasaras diena… (18+)

Ak, kā gan mums jau visiem gribētos, lai karstākās vasaras dienas iekrīt tieši atvaļinājuma laikā… Tomēr tā gadās reti. Ja ir brīvs, tad līst; ja ir daudz darba – spīd saule. Jūnija Pirmsjāņu tveice daudziem neļauj koncentrēties darbam, domas tā vien lidinās garo Līgo brīvdienu gaidās.
Zelda
Foto: Shutterstock

«Nevelc biksītes, būs karsta diena.» Jā, būs gan, man šķiet…

Mēs abi zinām, ka netiksimies visas brīvdienas un vēl ilgāk, tas raisa vieglas skumjas, un šodien īpaši daudz čatojam WhatsApp. Viņš kārto darba lietas Cēsu pusē, bet es tiekos ar klientu kaut kur pa vidu starp Mežciemu un Juglu. Žēlojamies viens otram par karstumu, un es nenoturos pasapņot par kopēju peldi kādā nomaļā ezeriņā. Dzinks – un man telefonā mirgo Google Map norāde par mazu meža ezeriņu netālu no Rīgas ar piebildi: «Tas man būtu pa ceļam, un Tev nebūs tālu jābrauc.» Tik vienkārši! Es gan pabrīnos, ka tai pusē, bieži garām braukādama, nekad neesmu iegriezusies pa nelielo meža celiņu, bet tas bija tad, tagad ir tagad! Un ja vēl pilnai laimei manā auto stāv vairāki lieli dvieļi no brīvdienu brauciena… Tā ir zīme, ka vajag – es nodomāju un sūtu atbildi: «Būšu tur pēc 25–30 minūtēm.» 

*****

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
Raksta abonements - 28 dienas

1.00€ / raksts

Vienreizējs maksājums

Abonēt
Orģināls saturs katru dienu

3.49€ / 4 nedēļas

Automātiskais maksājums ik pēc 28 dienām

Abonēt
Vismaz 365 jauni raksti gadā

34.99€ / 1 gads

Automātiskais maksājums ik pēc 365 dienām

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+