Seksa apskatniece Zelda: Uzrakstiet vismaz iemeslu un tad pazūdiet

Manuprāt, daudzi ir saskārušies ar to, ka «pazūd» kāds, ar ko nupat vēl aktīvi kontaktējies. Tā kā Zelda stāsta par attiecībām, tad šoreiz ne par tiem, kuri trīs dienas nāk mājās no veikala.
Zelda
Foto: Shutterstock

Mana personīgā pieredze rāda, ka visbiežāk nesen ­iepazītais vīrietis pazūd, tiklīdz kas notiek ne pēc viņa prāta.

Manuprāt, daudzi ir saskārušies ar to, ka «pazūd» kāds, ar ko nupat vēl aktīvi kontaktējies. Tā kā Zelda stāsta par attiecībām, tad šoreiz ne par tiem, kuri trīs dienas nāk mājās no veikala. Tie un tās, kas pabijuši dažādās iepazīšanās vietnēs, labi zina – sarakstes biedrs var pazust jebkurā mirklī: gan ieraugot foto, gan uzzinot kādu faktu, gan vēl 100+ citu iemeslu dēļ, par kuriem tā arī nekad neuzzināsim. Ar to jārēķinās pirmajās sarakstes stundās. Te īpaši raksturīgi izplēnēt pēc foto saņemšanas: nosūtu savu labāko foto, un iestājas klusums, kas ausīs ducina ar «tātad tu viņam nepatiki». Tā kā vienreiz par to biju stipri pārsteigta, nolēmu aplinkus noskaidrot kunga vēlmes, rakstot no diviem citiem e-pastiem un nosūtot krasi atšķirīga (bet tiešām skaista) tipa sieviešu foto. Speciāli piemeklēju tādus, kas izskatās reāli, nevis modeles. Arī viņām kungs neatbildēja. Secinājusi, ka laikam jau tas ir foto kolekcionārs, visiem nākamajiem foto apmaiņu ierosināju WhatsApp – tikko viņš apskatījies, foto varu izdzēst. 

Kad foto apmaiņa un pirmās saziņas stundas pārdzīvotas, radot maldinošu virtuālu kontaktu, cilvēki vai nu nolemj satikties, vai arī sarunas pamazām izsīkst, vienlaikus dziestot arī interesei vienam par otru – viss beidzas lēni un plūstoši. Jo ilgāk klejo pa šīm vietnēm/lietotnēm, jo mazāk brīnies par to un pamazām arī pati sāc pazust – it īpaši tad, ja otrs tomēr nepatīk, bet smalkjūtīgam atteikumam nespēj atrast pietiekami ticamu iemeslu. Tomēr ir izņēmumi, kad pazušana notiek tikpat negaidīti kā krusa jūlija pēcpusdienā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
Oriģināls saturs katru dienu

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+