Seksa apskatniece Zelda – būt blakus bagātajam

Agrā jaunībā sievietēm nez kāpēc šķiet, ka bagāts vīrietis blakus ir dzīves mērķis, vēlēšanos piepildījums un visu problēmu atrisinājums. Ka tālāk viss būs šokolādē. Ka viss cits ir nesvarīgi pret vīrieša maka un konta stāvokli. Ka naudai līdzi nāks dāvanu komplekts ar savstarpēju sapratni, cieņu, līdzīgu gaumi un pasaules uzskatu.
Zelda
Foto: Shutterstock

Paies brīdis, un tas, ka esam tik dažādos ienākumu līmeņos, izlēks kādā strīda karstumā, atskanot ko tad tu tur nopelni un vai tu domā, ka vari mani ar savu naudu nopirkt

Mūsdienu jaunās mednieces, Instagrama iedvesmotās, tuvumā pamanot viņās kaut cik ieinteresētu bagātnieku, uzreiz sajūt iespēju nodrošināt gan sev, gan kopīgajiem bērniem gaišu nākotni, neskatoties uz potenciālā tēva vecumu. Ar haizivs tvērienu, draudzeņu un šaubīgu dzīves skolotāju padomu balstītas, jaunās dodas kaujā, no kuras gatavas atgriezties tikai ar vairogu (atvainojos – gredzenu!) rokā. Stāstiņi par augšanu kopā un kopdzīves sākumu mazā istabiņā vecāku dzīvoklī viņām ir pagājušais gadsimts. Jautājumu «un ko es došu viņam» neviena neuzdod vai arī ir gatavas atcirst: «Kā ko? Sevi!»

Tā kā sen vairs neesmu jauniete, tad iepazīšanās ar nabagu, bet gudru un mērķtiecīgi ambiciozu vīrieti atkrīt; tie, kas ir manā vecuma grupā, vai nu jau ir kaut ko sasnieguši, vai arī nesasniegs nekad. Kuru izvēlēties? Protams – veiksmīgo! Bet pēc tam…?

Kas notiek, ja satiekas pieaugusi sieviete – mazā uzņēmēja – un labi situēts lielā biznesa pārstāvis – vīrietis? Abi brīvi, abi ar nopietniem nodomiem. Vai var būt kādi šķēršļi? Tā šķiet pirmajā mirklī. Kad eiforija atkāpjas, birst asaras un rodas jautājumi, kam nevaru rast atbildes. Jo nejūtu vēlmi būt laiska mājsaimniece, ­nevaru un negribu mēroties panākumiem, nesaskatu baudu lielīties ar vīrieša mantu un tomēr neesmu arī gatava mukt prom un padoties. Pilnīgi nevietā un nopietni aizdomājos – vai šis vīrietis un viņa īpašības, paradumi un mērķi sakrīt ar manu skatījumu uz pasauli…?

Uz pirmo randiņu viņš – brīvs un ļoti simpātisks vienaudzis – pie manas mājas piebrauc baltā Lexus. «Smuks,» padomāju, tajā iekāpdama. «Ai,» iesaucos, kad pēc kāda mēneša apskatīju auto orientējošo cenu Wess Motors mājaslapā. Tieši šīs ierašanās dēļ – kā princim baltā zirgā – viņš manās domās ieguva segvārdu Princis. Sex and the City bija Mr. Big, man bija Princis…

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+