Roberts Patinsons: Par mani nav uzrakstīts ne rindiņas patiesības

Kad pirms gada tika paziņots, ka jaunais Betmens būšot aktieris Roberts Patinsons, ne viens vien pabrīnījās. Taču visi saprata – tātad tas būs stipri vien citāds Betmens nekā ierastais maskulīnais supervaronis. Sarežģītāks, niansētāks, varbūt mazliet skumjāks, bet neapšaubāmi interesantāks. Jo šis aktieris prot pārsteigt.
Anna Peipiņa
Foto: Shutterstock

Filma pārsit visus kases rekordus. Tās budžets ir 39 miljoni, bet tā nopelna aptuveni 400 miljonu.

Pirms 17 gadiem kāda nevienam nezināma amerikāņu mājsaimniece ar bakalaura grādu angļu literatūrā redz sapni. Tajā brīnišķīgā ziedu pļavā guļ glīta meitene un viņai blakus – apburoši skaists jauneklis. Taču jauneklis nav gluži cilvēks…

Šis sapnis kardināli maina viņas pašas un vēl vairāku cilvēku dzīvi. Mājsaimniece Stefanija Meiere, sapņa iedvesmota, uzraksta grāmatu _Krēsla_ un kļūst par miljonāri. Pēc šīs grāmatas tiek uzņemta filma, kuras galvenā varoņa tēlotājs nākamajā rītā pamostas slavens – viņš pieredz tādu meiteņu sajūsmu, kāda nav piedzīvota gandrīz kopš Elvisa Preslija un Bītlu laikiem. Noslēpumainā un harismātiskā vampīra Edvarda Kalena lomas tēlotājam Robertam Patinsonam tobrīd ir 22 gadi.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+