Precējies, ir bērni. Bet nevajadzēja

Viņam ir gandrīz 50. Izšķīrās pirms 10 gadiem, apprecējās otrreiz, bet ik pa laikam iedomājas, ko darītu, ja pirmā sieva piedāvātu visu sākt no jauna. Tikai tie bērni…
Lolita Lūse
Lolita Lūse
Foto: Shutterstock

Daiga bija mana pirmā meitene. Iepazināmies, kad man bija 18, bet viņa vēl mācījās pamatskolā – dzīvoja kaimiņos radiem, kur es vasarās ciemojos. Bijām jauni, zaļi, viens otram pirmie un ļoti, ļoti iemīlējušies. Apprecējāmies piecus gadus pēc iepazīšanās.

To, ka viņš guļ ar visām savām darbiniecēm, zināju, bet nebiju iedomājies, ka arī ar manu sievu.

Mēs ļoti cīnījāmies par bērnu. Jau vairākus gadus ­bijām kopā, bet atkal un atkal nekas nesanāca: katra kārtējā grūtniecība beidzās pēc pāris mēnešiem. Bijām spīta pilni un domājām: tā nevar būt – ir jācīnās! Izcīnījām. Meita piedzima ar garīgās attīstības traucējumiem. Jau ļoti ātri pamanīju, ka ar bērnu kaut kas nav kārtībā, bet sieva palika pie sava: lasīja dīvainus rakstiņus internetā un teica, ka viss ir labi. Kad tomēr panācu, ka aizbraucam pie ­ārsta, mums teica: kur jūs tik ilgi bijāt? Tas bija sākums ļoti nopietniem konfliktiem. Pārmetu Daigai, ka viņa manī neklausījās, jo vienmēr visu zināja labāk.

Es biju pirmais, kas aizgāja pa kreisi. Vismaz ilgu laiku es tā domāju. Abi strādājām uzņēmumā, kurā darbu un ģimeni nenošķīra. Vadītājs bija donžuāna tipa vīrietis, kas atļāvās dažādas vaļības.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
3,49 €/4 nedēļas

Pirmās 4 nedēļas BEZ MAKSAS

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+