Kā pelnīt ar viskiju

Laikā, kad globālā ekonomika ļogās Covid-19 šausmu priekšā, arvien vairāk cilvēku meklē iespēju, kā efektīvi ilgtermiņā ieguldīt daļu savu uzkrājumu, neliekot visas olas vienā groziņā. Viens no oriģinālākajiem veidiem, kā, iespējams, pavairot savu bagātību, ir viskija investīcijas. Šī ir vesela pasaule ar savām tradīcijām, noteikumiem, viltojumiem, riskiem un ieguvumiem.
Jānis Zvērs
Jānis Zvērs
Foto: Shutterstock

Daudz labu un vecu viskija pudeļu ir, piemēram, Itālijas mazpilsētu vīna veikaliņos, kur tās noslēpušās apputējušos plauktos.

Akciju tirgus, dārgmetāli, kriptovalūtas – mūsdienās investīciju iespēju ir ļoti daudz. Taču viena no ienesīgākajām nišas nozarēm pēdējā desmitgadē ir viskija investīcijas. Britu mediji ziņo, ka vidējā premium segmenta viskija pudeļu cena no 2017. līdz 2018. gadam pieaugusi no 299 līdz 377 mārciņām. Izklausās iespaidīgi, vai ne? Nopērc, paturi skapī un pārdod ar pamatīgu uzcenojumu – kas var būt vieglāk! Tomēr ne visi viskiji ar laiku kļūst dārgāki, daži – tieši otrādi, ar laiku tikai zaudē savu vērtību. Līdzīgi kā ar šā dzēriena ražošanu, arī investējot tajā, pats svarīgākais ir pacietība un izglītošanās. Bez šiem elementiem ne labs dzēriens sanāks, ne investīcijas augļus nesīs.

600% peļņa desmit gados

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Vienreizējs maksājums

Abonēt
Oriģināls saturs katru dienu

3,49 €/4 nedēļas

Automātiskais maksājums ik pēc 28 dienām

Abonēt
2 ORĢINĀLRAKSTI DIENĀ 365 DIENAS GADĀ

26,99 €/1 gads

Automātiskais maksājums ik pēc 365 dienām

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+