Gudrais, Jautrais un Smukais. Londonas leģendārie brāļi Rītiņi atkal kopā

Tas nu ir noticis – slavenā pavāra MĀRTIŅA RĪTIŅA vecākie brāļi ANDREJS un JĀNIS pārdevuši Londonas māju, pamājuši atvadas Anglijas draugiem un kopā ar sunīti Mīlu pārcēlušies dzīvot uz Latviju. Vienīgais cietējs ir Baltezera gailis, kurš tādēļ nonāca buljonā.
Aiva Kanepone
Aiva Kanepone
Foto: Mārtiņš Zilgalvis (F64)

Par prieku Annai

«Šeit esam nodzīvojuši jau apaļus deviņus mēnešus. Ieradāmies 3. janvārī,» viens caur otru stāsta Jānis un Andrejs. Viņi ir caurcaurēm džentlmeņi, tomēr nemaz nav viegli intervēt trīs brāļus uzreiz! Brīžiem viņi runā visi reizē, brīžiem apceļ cits citu, brīžiem plēš jokus tā, ka jāuzmin, kas domāts nopietni, kas pa jokam. 

Andrejs: Tagad mums jāiztur pandēmija, bet mūsu tēvam un mātei bēgļu nometnēs gāja grūtāk.

Viņi trīs atkal ir kopā kā bērnībā, tikai Andrejs un Jānis dzīvo agrākajā Mārtiņa mājā Baltezerā, bet Mārtiņš Rīgā dzīvoklī. Taču mēs tiekamies restorānā Vincents, jo kopš pagājušā gada Mārtiņam tā atkal ir īpaši svarīga vieta.

Ne Andrejs, ne Jānis negrasās gulēt uz lauriem – lai nebūtu garlaicīgi, viņiem Latvijā ir savi plāniņi. Andrejam tie saistīti ar mākslu un digitālajām tehnoloģijām, bet Jānim vairāk ar dzīves praktisko pusi un mazliet ar hedonisku plunčāšanos mājas spa. 

Brāļi par Latviju vairākkārt domājuši jau agrāk, un Andrejam pat bijis viens neizdevies mēģinājums te iedzīvoties. Bet tad pēc Mārtiņa aiziešanas no restorāna Vincents viņi uzzināja, ka jaunākais brālis grasās pārdot savu slaveno Baltezera māju ar dārzu, priedēm un vistām. To uzzinot, Andreja meita Anna jautājusi: kāpēc jūs to nepērkat?

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+