FOTO: Ceļojuma apraksts – baikeris, kurš iekaro Igaunijas otro lielāko salu Hījumā

Lai apbrauktu Hījumā salai apkārt ar motociklu nepieciešamas vien pāris stundas. Taču tas ir pietiekami ilgs laiks, lai iekultos dažādas gradācijas piedzīvojumos.
Matīss Markovskis
Foto: Matīss Markovskis

Viņa grib, lai aizvedu uz tuvējo krogu piedzerties, bet man nav laika un viņai nav ķiveres. 

Pulkstenis nosit miegu, un es pamostos agrāk, nekā ierasts. Savācu savas mantas un kāpju uz moča. Labāk būtu gulējis, nevis sešos no rīta elpojis ķiverē un ķēris dzestro ceļa gaisu. Rīta saule piegāza acis ar gaismu, kuras šobrīd bija par daudz. Priekšā piecas stundas līdz Igaunijas otrajai lielākajai salai, kura manā prātā ir mazapdzīvota, un es pat nezinu, ko tur var redzēt. Pa ceļam prāmis – tur izplānošu maršrutu. Pirms tam gan rezervēju istabu lētā hostelī, jo tas ir ekonomiskāk nekā nopirkt matraci, uz kura pārlaist nakti.

Pirms prāmja piegāžu bāku un rezerves kanniņu ar degvielu, jo, iespējams, uz salas ir tikai viens benzīntanks, bet mocim zupa garšo. Osta sagaida mani vienu. Tukšums. Labi, ka kastē pie iebrauktuves sēž tante, kura noslauc septiņus eiro par ūdens ceļu. Pusotras stundas jāgaida, lai tiktu uz pārcēlāja. Pa ceļam vienā no moča somām pārplīst ūdens pudele, un nu manas maiņas drēbes ir kā no veļasmašīnas. Salieku žāvēties uz motocikla, lai vakarā varu būt sauss. Brokastu olas ar bekonu un kafiju no ostmājas pavāres izmaksā vēl septiņus eiro. Diena var sākties. 

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+