FOTO: Aija Andrejeva Peru džungļos. Ajavaskas rituāla pieredze, kailie iezemieši un asaras

Laikā, kad lielākā daļa pasaules bija apstājusies, dziedātāja AIJA ANDREJEVA pakoja somu ekspedīcijai Peru džungļos, kurp brašu vīru kompānijā devās meklēt seno inku pilsētu Paititi. Adrenalīna pilnais piedzīvojums trīs nedēļu garumā lika stāties pretī viņas lielākajām bailēm, kā arī iemācīja sievišķību. Jā, izrādās, ka džungļos var apgūt arī to.
Solveiga Kaļva
Foto: no Aijas Andrejevas personiskā arhīva

Man bija skaidrs, ka es tur būšu ciemiņš, bet, ka būs tik traki, es pat nespēju iztēloties!

Kādā rudenīgā dienā Aija saņēma ziņu no Gundara Bojāra sievas Alīnas: «Klau, mans vīrs ir dulls piedzīvojumu meklētājs un šobrīd saplānojis ekspedīciju uz Peru džungļiem. Vai gribi braukt līdzi?» No sākuma dziedātāju māca šaubas, vai tikai šis nav kāds ēverģēlīgs joks – kā nekā visās malās plosās kovids, un vairākums cilvēku rātni sēž savās mājās. Tomēr izrādījās, ka nekāds joks tas vis nebija. Saprāta balss Aijas prātā cīnījās ar piedzīvojumu garu viņas sirdī. Mūziķei ļoti patīk ceļot, jo īpaši tuvi viņai ir adrenalīna pilni braucieni jeb, kā viņa pati saka, «piedzīvojumi ar garšu». Tā nu piedzīvojumu gars uzvarēja, un Aija piekrita doties ekspedīcijā. Kad viņa Gundaram prasīja, kas būšot pārējie braucēji, Gundars atbildēja: «Es un vēl divi vīri, Pēteris un Raitis.» Izrādījās, ka ar Pēteri Aija reiz gājusi vienā skolā, turklāt viņu iedrošinājis arī kāds draugs, kurš, pazīstot visus trīs vīrus, teicis: «Mierīgi! Ar viņiem tu būsi drošībā!»

Inku zelta meklējumos

Kā jau katrai kārtīgai ekspedīcijai, arī šim braucienam bija sava misija – uziet leģendāro inku pilsētu Paititi, kuras atrašanās vieta tīta lietusmežu noslēpumainības plīvurā. Paititi tās atradējus sola atalgot ar zelta kalniem, tādēļ zudušo inku pilsētu jau izsenis tīkojuši atrast daudzi piedzīvojumu meklētāji, bet līdz šim nesekmīgi.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
Raksta abonements - 28 dienas

2 €/raksts

Vienreizējs maksājums

Abonēt
Oriģināls saturs katru dienu

3,49 €/4 nedēļas

Automātiskais maksājums ik pēc 28 dienām

Abonēt
#Mājsēde abonēšanas piedāvājums

25 €/1 gads

Tikai no 21.oktobra - 15.novembrim!

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+