Ernests Gulbis: Ja esi celmlauzis, tad diezgan bieži kļūdies

Pateikt, ka Ernests Gulbis ir viena no visu laiku košākajām Latvijas sporta personībām, būtu nepateikt neko. Pirmā Latvijas patiesi globālā sporta zvaigzne, kuras vārds Latvijas publikai vienmēr raisījis niezi. Kad spēle vedās, Gulbja mači Grand Slam turnīros paralizēja darbu birojos un tenisam pievērsa arvien plašākas tautas masas. Kad nevedās, priekšplānā izvirzījās viņa atturīgā attieksme pret Latvijas publiku un medijiem, kā arī skandalozie izteikumi un nesavaldīgās darbības.
Raimonds Rudzāts
Foto: Lauris Aizupietis

Februāra sākumā, kad Gulbis gatavojās atvadu spēlēm Latvijas publikas priekšā, ar WhatsApp starpniecību nosūtīju Ernestam sešas audio ziņas. Dažas stundas vēlāk viņš ierunāja sešas pietiekami vaļsirdīgas atbildes.

Iezīmējis teritoriju

«Piedzīvo Gulbi! Pēdējo reizi izlasē,» februāra sākumā vēstīja plaša reklāmas kampaņa medijos. Gulbis gatavojās pavilkt svītru karjerai Latvijas izlasē, lai Deivisa kausa izcīņā mērotos spēkiem ar Izraēlas izlasi. Rudenī ievēlēts par Latvijas Tenisa savienības prezidentu, viņš iepazina jaunu spēles laukumu. Meklēja (un atrada) durvis pie politiķiem, lai sacensību sarīkošanai piesaistītu valsts līdzfinansējumu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+