Desantnieks Filatjevs. Krievijā viņu sauc par nodevēju

Korupcija, pofigisms un bezjēdzīga jauniesaukto gaļas mašīna – šāds iespaids par «otrās spēcīgākās armijas» patieso seju parādās, lasot Ukrainā karojušā Krievijas desantnieka Pāvela Filatjeva dienasgrāmatu, ko viņš sākotnēji publicēja soctīklā vkontakte.ru. Pieraksti radīja pasaules mēroga sensāciju, Filatjevs aizmuka uz Franciju, bet dienasgrāmata pārtapa grāmatā ZOV, kas 21. gadsimta vēsturē paliks kā šokējoša liecība par Putina ēras militāro degradāciju.
Jānis Zvērs
Jānis Zvērs

Baumoja, ka Ukraina uzbrūk Krievijai, klīda runas par iespējamu konfliktu ar NATO, bet bija skaidrs, ka briest kas ļoti nopietns.

Krievijā viņu sauc par nodevēju. Kremļa troļļi soctīklu komentāros sprāgst pušu no dusmām, sakot, ka bijušais desantnieks ir pārpirkts, melo, izdomā, strādā Rietumu labā. Taču viņa teiktais saskan ar daudziem citiem līdzīgiem stāstiem, ko par okupantu haotisko armijas ikdienu Ukrainā atklāj arī citi karojošie – tie, kuri sapratuši savu bandinieka lomu Putina asiņainajā afērā un, apjēdzot notiekošo bardaku, dara visu iespējamo, lai no šīs elles pēc iespējas ātrāk pazustu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+