Andrejs Volmārs: Man ir tikai šķietami viegls raksturs

Žurnālists Andrejs Volmārs tiešām ir unikāla parādība Latvijas Televīzijā – jau gandrīz pusgadsimtu viņš sev vien raksturīgajā humora mērcē ir gan informējis skatītājus par kultūras norisēm, gan izklaidējis. Un dara to joprojām, vadot raidījumu Daudz laimes, jubilār! Par mīlestību runājot, viņa acīs gandrīz vai sariešas asaras – tā viņam ir tabu tēma. Bet par savu izredzētā statusu viņam runāt patīk. Un pat ļoti.
Aiva Alksne
Foto: Matīss Markovskis

– Teicāt – pamatīgi sasmīdinājāt kolēģi Aiju Kincu, stāstot, ka žurnāliste jums piezvanījusi astoņos no rīta. Jūs nekad tik agri nemostaties?
– Jo eju gulēt vienos naktī. Jā, jā, man patīk! Tieši nesen domāju – kā man dzīvē veicies, jo gadu desmitiem man nav bijis jābūt darbā no rīta. Ja nu kādreiz kāda filmēšana, bet principā nē – atšķirībā no agras jaunības gadiem, kad astoņos jau devos uz rūpnīcu vai kad strādāju uz ceļiem, raku grāvjus. Var jau teikt – re, kā izlaidies, bet tā nav. Panorāmas laikā nemaz normāli nevarēju aiziet gulēt, mājās regulāri atgriezos ar trolejbusu, kas no Zaķusalas izbrauca pulksten 20.37. Pļavniekos biju desmitos vakarā. Cikos tad aiziesi gulēt?

Toreiz es biju vienīgais, es to visu redzēju, visi aktieri – čomi. Loģiski, jo cik nav dzerts kopā.

– Ko jūs pa vakariem darāt?
– Agrāk ļoti daudz lasīju. Pērn februārī man uztaisīja acīm operāciju, un kopš tā laika vairāk skatos YouTube – par Ukrainu, dažādas diskusijas, solo raidījumus, ceļojumu raidījumus.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+