(18+) Kluba sieviete Ramona Petraviča: Nekad dzīvē neesmu īpaši patikusi sievietēm

Lai nu ko, bet drosmes un uzdrīkstēšanās trūkumu RAMONAI PETRAVIČAI pārmest nevar. Žurnāla KLUBS erotiskajā fotosesijā pirmoreiz – Saeimas deputāte.
Aivars Pastalnieks
Aivars Pastalnieks
Foto: Sandija Nereta. Stils, grims, matu sakārtojums: Ērika Siliņa

Neviens nav pielaulāts uz mūžu – katrs var izstāties no partijas. Tomēr aiziet pie cita, nozogot ministra portfeli, ir necieņa pret kolēģiem.

– Ramona, ko jaunu esat uzzinājusi par politiku?
– To, kas vienmēr teikts, – politika ir netīra lieta. Pat daudz lielākā mērā, nekā iepriekš varēju iedomāties. Aizkulišu sarunas, intrigas, vienošanās, arī tas, ka katrs cenšas caur lobiju pārstāvēt savas privātās intereses. 
Otrs šķērslis pēc lobisma ir greizsirdība, kas traucē politiķiem normāli strādāt. Ja viena partija virza kādu priekšlikumu, pārējie, vai tas ir labs vai ne, mēģina likt sprunguļus, lai nebūtu tā, ka šī partija izjās baltā zirgā. Brīžiem nauda aiziet tādās bezjēdzībās, ka liekas – vai vispār vērts maksāt nodokļus. 

– Kuras partijas visvairāk izceļas ar ­netīru politiku?
– Principā tas attiecas uz visām. Par opozīcijas partijām cits stāsts, tās neko nevar ietekmēt. Bet koalīcijas partijām ministru pārpirkšana, kā notika ar ekonomikas ministru… Tās sarunas, kas Siguldas dārzā notika! Ko brīnīties par kaut kādām Taureņu pirts, Rīdzenes sarunām? Viss ­turpinās.

– Kas notika Siguldas dārzā?
– Sarunas, kā Vitenbergs no mūsu partijas aizies pie Nacionālās apvienības

– Jūs nemaz viņu nesaprotat?
– Neviens nav pielaulāts uz mūžu – katrs var izstāties no partijas. Tomēr aiziet pie cita, nozogot ministra portfeli, ir necieņa pret kolēģiem. Nebijis gadījums politiskajā vēsturē! Nevaru iedomāties, ka Vienotības ministrs varētu paņemt portfelīti un aiziet, piemēram, uz Saskaņu – labdien, es tagad būšu jūsu premjers vai finanšu ministrs. 

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+