(18+) Kluba meitene Līva: Visas sievietes ir labas

Šarmanta un gudra. Jūras iedvesmota un dabiska. Tas ir nebijis gadījums – pirms fotosesijas Līva paspēja KLUBĀ nopublicēt rakstu ar diezgan pretenciozu virsrakstu Kāpēc labie vīrieši nemaz nav tik labi. Bet tas nav pārmetums. Drīzāk aicinājums vīriešiem situācijā, kad sievietes pasaulē sevi piesaka ar spiedienu, apzināties savu spēku.
Aivars Pastalnieks
Aivars Pastalnieks
Foto: Mārtiņš Plūme (pluume.lv). Stils: Diāna Plūme

– Kāpēc tev radās doma uzrakstīt šādas pārdomas?
– Laikam jāsāk ar to, ka mani vienmēr interesējušas sieviešu un vīriešu attiecības. Šī tēma parādās sabiedrībā, draugos, paziņās. Es domās nevarēju no tās izvairīties. Otrkārt, mūsdienās tas ir aktuāli – sievietes pārņem vīriešu pasauli, viņi bieži vien tiek izstumti no savas dabiskās vides. Runājot ar draudzenēm, paziņām, saredzu iemeslu, kāpēc tas ir noticis. Es to prātā apceru, sev izskaidroju. Un, ja ir kāda nianse, kur man domas aizķeras, uzlieku to uz papīra.

– Zelda, ilggadēja KLUBA pikanto sleju autore, teica: «Man oktobra numurā patika, kā raksta Līva, – izklausījās, ka tur ir psihologa izglītība. Cepuri nost šitā uzrakstīt!» Tu esi psiholoģe?
– Nē (smejas). Psiholoģes izglītības man nav. Psiholoģija vienmēr ir interesējusi, bet tas vairāk ir hobijs, aizraušanās, cilvēka iekšējās pasaules izpēte.

– Kas tu esi?
– Esmu sieviete, kurai patīk runāt par attiecībām, patīk sevi izglītot, attīstot gan garīgi, gan fiziski. Lasu dažādu literatūru, nodarbojos ar fitnesu.

Vīrietim jāspēj sievišķo enerģiju līdzsvarot,  tikai tā ir iespējama veiksmīga līdzās pastāvēšana. 

Esmu studējusi pedagoģiju, audiovizuālo mākslu, tur es sevi neatradu, nesajutu. Kad biju studijas vadītāja pie Agneses Zeltiņas, iespējams, tieši darba pieredzē sajutu interesi par komunikāciju zinātnēm, vadību. Un, iespējams, tieši Agneses personība, pašpārliecinātība, caursišanas spējas mani iedvesmoja. Šobrīd mācos komunikācijas zinātnes un esmu apmierināta.

– Kā tu izjūti to, ka sievietes pārņem vīriešu pasauli?

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Abonē