(18+) Kluba meitene Dana: Man ir ļoti brīvi uzskati par dzīvi

Šīs sarunas iespaidā katram vīrietim varētu novēlēt – saprast to, kas viņam norauj jumtu, un no tā nebaidīties. Kā arī satikt sievieti, kuru viņš jau pirmajā randiņā spētu sasmīdināt. Fotosesija ar DANU ŠEĻMANOVU jeb Wildspirit ir stāsts par sievieti, kura pa māju pārvietojas pašas radītajā apakšveļā, un tā nav makaronu karināšana
Aivars Pastalnieks
Aivars Pastalnieks
Foto: Mārtiņš Plūme (pluume.lv). Stils: Diāna Plūme. Veļa: Wildspirit.lv

– Tu esi mājsaimniece?
– Nē, kaut gan studija, kur radu apakšveļu, ir manas mājas pagalmā. Daru pilnīgi visu – no A līdz Z. Izstrādāju, šuju, sarakstos ar klientiem. Mana darbadiena ir no deviņiem rītā līdz septiņiem vakarā.

Es labprāt pamēģinātu ar sievieti. Un ja vēl vīrietis klāt… Mani tas uzbudina.

Pabeidzu Rīgas Amatniecības vidusskolu, apprecējos. Bērna kopšanas atvaļinājumā parasti atveras kāda čakra, es sapratu – gribu šūt! Taču šūšana pēc pasūtījuma nesagādāja gandarījumu. Pamazām sāku veidot savas kolekcijas, tad pārgāju uz ko seksīgāku, un nu ir palikusi tikai apakšveļa. Vēlos, lai cilvēki vairāk iepazīst savu seksuālo pusi. Man negribas, ka, piemēram, bondage stils asociējas tikai ar BDSM, gribu padarīt to pieejamāku. Jāatzīst, ka pieprasījums veļai ir lielāks nekā jebkuram citam apģērbam. 70–80 procenti pircēju ir vīrieši. Visvairāk klientu – no ārzemēm. Ja viņi nezina izmērus, parasti saku, lai izrakņā draudzenes atvilktnes…

– Kā tev šķiet, viņus vairāk interesē tu vai veļa?
– Ir bijis dažādi. Vīrieši, kuri iepērkas regulāri, veļu dāvina draudzenei. Pēc tam pat sūta ļoti pikantas bildes, kur draudzene ir manā veļā. Ir arī tādi, kuri mēģina savaldzināt. Jāatzīst – ir daudz piedāvājumu no pāriem, meitenēm. Cilvēki redz, ka esmu atvērta tāda veida komunikācijai, dažādām seksuālajām izpausmēm, bet… man ir draugs.

Viens komplekts – biksītes un krūšturis – maksā 45–60 eiro. Bondage apakšveļa ir dārgāka. Izejmateriālu pērku bāzē. Pirms laika atklāju Laumas bāzi, draugs izsēdināja pie bāzes veikala, un es vairākas stundas plosījos, gandrīz prātā sajuku. Tur ir apakšveļas furnitūra – lentītes, aizdarītes, mežģīnes. Tāda paradīze. Manu produkciju var iegādāties un apskatīt  vietnē wildspirit.lv. Man gan pagaidām nav sava logo, bet uzņēmumu esmu reģistrējusi ar tādu pašu nosaukumu.  

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+