Prezidents Rinkēvičs: Lielā staigāšana un apkārt dauzīšanās man nāk no mammas

Apaļās jubilejas rītā, kad mūsu Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs bija Ņujorkā, kur uzrunāja ANO Ģenerālo asambleju un tikās ar ASV prezidentu Džo Baidenu, viņš savā Facebook kontā ierakstīja: «Pašlaik tikai 50 procenti no baterijas iztērēti, un pati lielākā enerģijas deva vēl ir iekšā! Turpinām.» Citus savukārt iedvesmoja Edgara Rinkēviča sestdienas rītā publiskotais svaigais foto no Jūrmalas: fonā ūdens, pats nominies ar riteni un bezgala priecīgs. Patīkami redzēt mūsu Valsts prezidentu, kurš ir brīvs savā attieksmē pret sevi, savu dzīvi un spēj atrast laiku vienkāršām un svarīgām lietām, arī veselībai. Bravo!
Anija Pelūde
Anija Pelūde
Foto: no izdevniecības Žurnāls Santa arhīva (F64)

Vecums: 21. septembrī palika 50 gadi. 
Veselīgākais paradums: lieki nesatraukties.
Kaitīgākais paradums: dzert kolu.
Vēlējums: ne tikai sev, bet ikvienam – «Nebaidies, riskē, un tev izdosies!»

Kusties, cik vari, un vēl!

Tagad jebkuram ir kāds saspringums – vienalga, ko mēs katrs darām, vai tas būtu darbs valsts pārvaldē vai biznesā, vai skolā, slimnīcā – visiem ir savi izaicinājumi… Bet ir divas lietas, kuras es patiešām cenšos ievērot, jo Valsts prezidenta amats ir arī diezgan mazkustīgs darbs – pamatā sarunas, tikšanās, apspriedes, vizītes, pārlidojumi, sanāk daudz sēdēt automašīnā… Tāpēc cenšos maksimāli nebraukt ar mašīnu, ja vien distance ir izstaigājama. Piemēram, notiek diskusija Dzirnavu ielas viesnīcā – turp un atpakaļ dodamies kājām. Ejot svaigā gaisā, vari sagatavoties nākamajam pasākumam un arī kaut cik izkusties.

Brīvdienu rītos minamies no Jūrmalas līdz Rīgai padzert kafiju un atpakaļ. Nu jau saku mēs, jo parasti brauc arī apsardzes puiši…

Otrs: no aprīļa līdz oktobrim – kamēr vien nesalst ausis, deguns un rokas, 3–4 reizes nedēļā vai nu pēcpusdienās, vai vēlu vakarā, vai brīvdienās sanāk pabraukāt ar riteni. Plus pastaigas. Lielā staigāšana un apkārt dauzīšanās man nāk no mammas, par to esmu pilnīgi pārliecināts. Viņai arī ļoti patika iet garus gabalus, izpētīt visu, kas ir pa ceļam. Tagad sākusies arī peldbaseina sezona.

21. septembris, Ņujorka. Foto: no personiskā arhīva

Prezidents Retro Velo distancē uzvilcis kreklu ar Latvijas basketbola izlases spēlētāju parakstiem.

Senais draugs ritenis

Šis ir mans vecais labais Skotiņš, ar kuru kopā esmu jau 21 gadu. Apkopts, sakopts, joprojām uzticami kalpo. Daži cilvēki FB mēģināja man ieteikt, ka vajadzētu jaunu, modernāku, dārgāku… Nekā nebij’! Tik vienkārši no veciem draugiem nešķiras! Un, godīgi sakot, neredzu arī ļoti lielu atšķirību starp to, kā brauc 21 gadu vecs ritenis un kā brauc dārgs ritenis. Abi kustas. Galvenais, lai dubļu bleķis negrab!

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Abonē