Meistarklase

Ideālo pīrādziņu mīkla, gatavo Daina Lapiņa

Sākam kulinārās video meistarklases “Ciemos pie Dainas”, kuras vadīs un ar saviem meistarstiķiem dalīsies DAINA LAPIŅA. Viņas receptes žurnālos publicē jau divdesmit gadu!
Daina Lapiņa

Dažas Dainas receptes patiešām ir perfekti noslīpētas un kļuvušas par klasiku. Piemēram, Dainas ceptie gaļas pīrādziņi ir vienkārši perfekti. Ne tur ko pielikt, ne atņemt, jo viņa zina visus vērtīgos knifiņus un arī līkumus, kur iespējams aizšaut greizi, tāpēc māk pabrīdināt.

Dainas pīrādziņi ir ideāli mīksti, turklāt ciemos vedami pat nākamajā dienā, jo nesacietē. Tiem ir glīta forma un lielisks izmērs (viens kumosiņš – ham!), bet dāsns pildījums. Turklāt, lai gan pīrāga vēders pilns un apaļš, cepoties tie neatsprāgst vaļā un nesmejas par saimnieci. Un kas gan būtu Jāņi bez pīrāgu bļodas?

Tāpēc kulināro meistarklasi Ciemos pie Dainas īsi pirms Līgo svētkiem sākam tieši ar rauga mīklas gatavošanu. No tās taps ideāli gaļas pīrādziņi un sulīgas, bagātīgas magoņmaizītes. Daina gatavos, bet IEVAS Virtuves atraktīvā redaktore Dagnija Zīverte viņu iztaujās par visiem knifiņiem, kas jāņem vērā, lai viss izdodas izcili.


Izvēlies sev piemērotāko digitālā žurnāla Santa+ abonēšanas plānu un baudi vērtīgu saturu, ko viedo Latvijas labākie žurnālisti un spēcīgas personības.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+