Zelda par Instagram: Viss ir tik skaisti un ideāli, ka nelabi metas

Man ir grūti pieņemt, ka ir tik daudz padumju ietekmeļu, kuras spēj gadu gadiem filmēt, kā izpako kārtējo sponsora paciņu, atrādīt palielinātās krūtis un lūpas, bildēt sevi visādos pagriezienos.
Zelda
Foto: Shutterstock

Varam kādu savu īpašību pieklusināt, kādu uzspodrināt… bet tā, kura dzimusi būt sterva, nemainīsies nekad. 

Sieviete sievietei sieviete. Šo teicienu, kas delikāti norāda, ka tikai sieviete var citai sievietei nodarīt visu to, uz ko spējīga vien sieviete, izmantoja mans sens kolēģis. Īsti un konkrēti, vai ne? Lai vai kā mums visām gribas izlikties par maiguma un mīļuma iemiesojumiem un pieprasīt attieksmi kā pret princesēm, tas tā nav un nenotiek. 

Sievietes ir tik dažādas! Un es tīri subjektīvi domāju, ka sievietes (un cilvēki vispār) nespēj mainīties kardināli. Varam kādu savu īpašību pieklusināt, kādu uzspodrināt… bet tā, kura dzimusi būt sterva, nemainīsies nekad. 

Viņas darbojas Instagram, TikTok un tiešajā tirdzniecībā. Nonākt vienā darba kolektīvā ar tādu ir īsts pārbaudījums! Zelda to ir piedzīvojusi un tāpēc īpaši izbauda iespēju tagad būt bosam sev pašai, bez darba kolektīva un visādām intrigantēm, kuras vispirms sirsnīgi smaida un tad gaida izdevīgu mirkli dunča duršanai mugurā.  

Sen senos laikos, kad uz skolu gājām formas tērpos un bez maskām, arī bija tādas kā ietekmeles – nu, piemēram, man gribējās tādas pašas kurpes kā skolasbiedrei, kurai mamma strādāja Bērnu pasaulē, vai tādus pašus džinsus, kurus uz talku vilka cita, ar radiem ārzemēs.
Arī tad bija aprunāšana, ķildas un vēlme sevi parādīt kā pārāku par citām. Tolaik šāda veida rīvēšanās notika mācību vai darba kolektīvu vidē, bet tagad tas pārcēlies uz virtuālo pasauli.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Abonē