Viņu interesē tikai dīvāns un TV pults. Pat sekss ir vienaldzīgs. Vai tās ir attiecību beigas?

Nē, viņš nav aizgājis pie citas vai aizbraucis peļņā uz Menas salu un viņu nav nolaupījuši citplanētieši. Fiziski viņš ir tepat uz dīvāna. Tikai neko negrib. Neko, izņemot vakariņas un televizora pulti. Ne kopīgas pastaigas, ne atklātas sarunas, ne kopā aiziet uz koncertu vai tikties ar draugiem. Visbriesmīgākais, ka pat seksu ne!
Aiva Kanepone
Aiva Kanepone
Foto: Shutterstock

KONSULTĒ:
GINTA RATNIECE, psiholoģe un psihoterapijas speciāliste,
EGITA PĻAVIŅA, un ģimenes terapeite

Sekss ir attiecību daļa, kas atspoguļo arī visu pārējo, kas notiek attiecībās.

Pieredzes stāsts 

Kad viņi iepazinās, Zigurds bija gatavs uz visu. Smuko, dzīvīgo, seksīgo un asprātīgo Aiju viņam vajadzēja par katru cenu, un viņš gāja uzbrukumā kā tanks. Aija pat nepaguva attapties un sev pajautāt, vai mīl Zigurdu, kad jau gaidīja dēlu un gredzens bija pirkstā. Bija kopīgi riteņbraucieni un pastaigas, un vakari ar draugiem. Ir pagājis 17 gadu, Zigurdam nav citas, un Aiju viņš joprojām laikam jau mīl, tikai… kur pazudušas attiecības? Aija cenšas. Zigurdu pēc dežūras gaida siltas kotletes, brīvdienās sieva mīļi aicina pastaigāties vai kaut kur aizbraukt. «Negribu, esmu noguris. Negribu, man tie cilvēki nepatīk. Negribu, es labāk pagulēšu. Negribu, brauc bez manis!» Un tā jau divus gadus. Bet kā tad agrāk, kad viņi to visu kopā darīja? «Ja gribi zināt, man tas nekad nav paticis, bet es darīju to tevis dēļ.» Lai pabūtu kopā, viņa ir mēģinājusi kopā ar vīru skatīties televīziju – bet ko lai dara, ja Zigurda iemīļotie krievu bojeviki viņu iemidzina jau pēc 10 minūtēm, bet Aijas filmas nepatīk viņam? Un vai tiešām divi cilvēki var dzīvot, sarunājoties tikai par ledusskapja saturu un dēla sekmēm? Zigurda šķendēšanās par stulbo valdību neskaitās. Naktīs Aija mēģina mīļi pieglausties – to drīkst, bet ne vairāk. Ir tik skumji, bezgala skumji. Un viss? Tāda tagad būs viņu dzīve? Kā atgūt savu vīru? Bet varbūt vairs nav, ko atgūt?

Tā reizēm notiek – piepeši attopies, ka it kā viss ir labi, bet patiesībā esat atsvešinājušies un dzīvojat katrs savu dzīvi. Un pirms mēģinājumiem kaut ko glābt ir jāsaprot, kas īsti noticis. 

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
Oriģināls saturs katru dienu

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+