Villas Sarunas. Santa Anča meklē Maestro Raimonda Paula unikalitātes kodu, 1. un 2. epizode

Santa Anča sarunā ar Maestro Raimondu Paulu. Ideja par šādu interviju radās vasarā, kad pēc koncertā piedzīvotām emocijām Santa nolēma izmantot savu personīgo pazīšanos ar Maestro, lai mēģinātu ar viņu veidot sarunu par dzīves vērtībām.
Santa Anča
Santa Anča

Šajās sarunās ir mazliet no ceļa katram pie sevis.

Raimonds Pauls neapšaubāmi ir Latvijas kultūras kanons un unikāla personība mūsu tautas stāstā. Taču viņš kā personība ir ļoti strups un noslēgts, tāpēc sarunas nekad nav vieglas, īpaši par tēmām, par kurām viņš nevēlas vai izvairās sarunāties un domāt.

Maestro dvēsele ir viņa mūzikā, nevis tekstā. Pēc pirmās intervijas Santa pat nobijās, ka viņu draudzīgās attiecības būs vējā, bet izrādījās, ka arī Maestro varbūt ir būtiski atbildēt pašam sev uz dažiem jautājumiem, no kuriem viņš ikdienā izvairās.

Raimonds Pauls piekrita vēl vienai sarunai. Tagad skatītājiem un klausītājiem nododam abas šīs sarunas. Tās neatkārtojas. Tajās izmainās uzsvari, attieksme un izjūtas. Zināmā mērā tās ir arī žurnālistikas profesionālās spējas paraugstundas. Šajās sarunās ir mazliet no ceļa katram pie sevis. Absolūtas latviešu leģendas dzīves atziņas.

 

Abonē un skaties abas epizodes, kad vien vēlies.
Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+