Viedās un neviedās seksa rotaļlietas

Izrādās, 70 procenti erotisko rotaļlietu paredzēti sievietēm. Kāpēc tā? Acīmredzot mēs, sievietes, esam brīvākas sava jutekliskuma izzināšanā. Un varbūt arī tāpēc, ka mēs tik viegli nevaram piekļūt saviem noslēpumainajiem jutekliskuma punktiem. Tāpēc nereti pašām sevi jāpamodina kā Ērkšķrozīte no miega.
Aiva Kanepone
Aiva Kanepone

Kādas tad ir jaunās erotisko rotaļlietu vēsmas? Izrādās, ir gan no attāluma vadāmas spēļ­mantiņas, gan gudras patstāvīgu lielo meiteņu rotaļlietas, gan juteklisku atklāto sarunu kārtis.

Attālinātā laika rotaļas

Modernās pasaules diktēts modes kliedziens ir rotaļlietas ar attālināto vadību. Lejupielādējot lietotni telefonā, tas kļūst par vadības pulti, ko sieviete var lietot pati vai ļaut to darīt savam partnerim – vienalga, no kuras pasaules malas, ja vien tur ir interneta pieslēgums. Patiesībā šāda lieta var labi noderēt tieši šobrīd, ja ārkārtējā situācijā kādu apstākļu dēļ partneri ir spiesti būt šķirti. 

Attālinātā vadība iespējama gan vibratoriem, gan tādai mūžsenai erotiskajai spēļmantiņai kā vaginālās lodītes. Un šis ir slieksnis, kur vaginālā lodīte pārvēršas par vibroolu – lietiņu, kura, ievadīta sievietes visintīmākajā vietiņā, satraucoši vibrē un palaikam pieskaras jutīgajiem punktiem. Ja gribas ko pavisam amizantu, to var noregulēt arī, piemēram, kā modinātājpulksteni – ola nakšņo makstī, bet telefona lietotnē ieprogrammēts, ka pulksten septiņos no rīta tā ievibrēsies un modinās ar iedvesmojošām sajūtām.  

Abonē Santa+ un lasi labākos materiālus pilnā apjomā no 15 izdevniecības Santa žurnāliem.

Baudi kvalitatīvu saturu bez reklāmām un piedalies diskusijās.

Abonēt Santa+ Autorizēties

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+