Vēl viens elles kambaris – draudzeņu čats

Meiteņu čats jeb modernie draudzības pārbaudījumi
Dagnija Zīverte
Dagnija Zīverte
Foto: Shutterstock

Statistika ziņo: vecuma grupā līdz 35 gadiem 70% cilvēku padomu meklē čata grupās – vai tās būtu attiecības vai iepirkumi.

Par 7. dzīvokli

Vai zināt, kas vieno mūsdienu jauno (tas visai izstieptā izpratnē) paaudzi? Pilsētniekus un lauciniekus, kovidticīgos un neticīgos, brīvos un savažotos, laimīgos un niknos… Čata grupas. Parādiet man pieaugušo, kurš nav kādas čata grupas labprātīgs vai nelabprātīgs dalībnieks! Vismaz viena tāda tevi 24/7 piesien darbavietai. Arī brīvdienās, jo kādam kolēģim pie svētdienas brokastu galda noteikti atradīsies kāds arodjociņš, ar ko padalīties. Tīri tā, lai (drošs paliek drošs) atgādinātu, ka rīt uz darbu. Otra ir vecāku čata grupa katras atvases skolai un pulciņiem. Šī (vismaz man) ir īsta inkvizīcija, īpaši, kad bagātīgais smailiju birums mijas ar pasīvi agresīviem uzbraucieniem un kad katrs čata dalībnieks uzskata par savu pienākumu visus pārējos aplaimot ar savu paldies! vai sapratu! – kam, protams, seko smailijs. Tad vēl mājas kaimiņu čata grupa, kuras centrālā sāpe ir zūdīšanās par kaijām un 7. dzīvokļa ballītēm.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+