TV personība Linda Abu Meri: Es šo mīlestību nopelnīju

Vecmāmiņa Lindai iemācījusi pa dzīvi iet taisnu muguru, paceltu galvu un uzkrāsotām lūpām. Rīta Panorāmas vadītāja LINDA ABU MERI arī dzīves grūtākajos brīžos mācējusi turēt taisnu muguru un vienkārši griezt uz priekšu. Linda uzskata, ka viņa savu laimi – īstu mīlestību – ir nopelnījusi. Un tas nekas, ka ceļā uz to bijuši sasisti ceļgali un nobrāzti elkoņi.
Agnese Meiere
Agnese Meiere
Foto: Liene Pētersone. Stils: Agija Vismane

Ir daudz cilvēku, kas vispār nesastop mīlestību un nezina, kas tas ir. Man šī dāvana tika dota. Gāju uz to ilgu ceļu…

– Pirms dažām nedēļām notika Rīgas domes vēlēšanas. Lai gan uz vietu domē kandidēja arī tavs vīrs gastroenterologs Hosams Abu Meri, viņu neievēlēja. Kādas tev par to izjūtas? 
– Es turu īkšķus par visu, ko Hosams dara. Par to, ka viņš brauc mācīties ko jaunu, par to, lai, ārstējot pacientus, viss izdodas – jo reizēm situācijas ir ļoti sarežģītas. Es turu īkšķus par to, lai viņš labi jūtas par to, ko viņš dara. Ja viņš labi jūtas, tad labi jūtos arī es. Ja reiz Hosams kandidēja, tātad viņam tas bija svarīgi, un tāpēc man, protams, ir žēl, ka viņš nav ievēlēts. Manā dzīvē no tā, ka Hosamu ievēlētu, nekas daudz nemainītos. Varbūt es viņu mazāk redzētu. Taču – ja mans vīrs grib būt politikā, es ar to rēķinos un cienu viņa izvēli. No otras puses, mūsu dzīvē nekas nav mainījies: Hosams kā strādāja, tā strādā par ārstu, un šobrīd viņam ir ļoti, ļoti daudz darba. Runājām, ka pēc ārkārtējās situācijas pavasarī pacientu ir vēl vairāk nekā jebkad. Pirmkārt, cilvēki ilgi netika pie ārsta. Otrkārt, bija milzīgs stress, un kuņģis ir pirmais, kas par to signalizē. Bieži nepadomājam par to, ka kuņģis var sāpēt stresa dēļ. 
Par vēlēšanām – šīs nebija pirmās vēlēšanas, kad es strādāju televīzijā, bet Hosams ir aktīvajā politikā. Tāpēc man darbā ir vienošanās – lai nebūtu nevajadzīgu pārmetumu, es priekšvēlēšanu laikā nepiedalos politiķu intervijās. Šogad, lai izvairītos no iespējamiem pārpratumiem, vienkārši paņēmu atvaļinājumu.

– Teici – turi īkšķus par visu, ko Hosams dara. Tev arī ir sajūta, ka par tevi tur īkšķus? 

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+