Sanda Ozoliņa sieva Ina: Tas bija garš ceļš, un sāpju dziļums vairākkārt sniedzās līdz kaulam

Viņa izstaro sievišķīgu eleganci un par sevi saka: esmu kaučuka bumbiņa – neizsīkstoša enerģija. INA OZOLIŅA. Grima meistare un stiliste ar biznesa vadības un izglītības zinātņu grādu. Strādājusi ar Latvijas vadošajiem fotogrāfiem – gan kā modele, gan stiliste. Leģendārā hokejista Sanda Ozoliņa mīļotā sieviete vairāku gadu garumā, oficiāla sieva – kopš pērnās vasaras. Šobrīd viņas ikdienas un sapņu fokuss ir ģimene: mūsu saruna norit, Inai auklējot rokās pirms dažiem mēnešiem dzimušo dēliņu.
Ineta Meimane
Ineta Meimane
Foto: Liene Pētersone. Stils: Laila Trilopa

Vienmēr esmu skatījusies uz nosvērtu, dzīvē stabilu vīrieti. Nesaku, ka tādi nav mani vienaudži, bet mans skatiens parasti vērsts uz cilvēku briedumā.

– Tu sacīji: nāku no Zemgales plašumiem. Meitene no Auces un Bēnes, ar ilgošanos pēc dzīves metropolē. 
– Mamma un māsa mīl provinces mieru, savukārt mani kopš agrām dienām uzrunā urbāna un dinamiska dzīve; nevarēju vien sagaidīt pilngadību, kad varēšu doties uz Rīgu. Pēc vidusskolas gribēju studēt Latvijas Universitātē. Nekavēju laiku, dusmodamās, ka vecāki tobrīd nevar finansiāli atbalstīt, bet devos uz ārzemēm sapelnīt naudu augstskolai. Strādāju viesnīcā no agra rīta līdz vēlam vakaram – biju gan viesmīle restorānā, gan uzkopu numuriņus. Saņēmu krietnu rūdījuma paketi – tikt ar dzīvi galā vienai, iet uz mērķi, to piepildīt. Atgriezusies iestājos LU Pedagoģijas un psiholoģijas fakultātē.

– Tu izstaro maigi elegantu sievišķību, tas redzams arī tavā Instagram kontā. Kā tev tas izdodas tik organiski?
– Ar tādu mazu talantiņu laikam piedzimu. Laika gaitā kristalizēju gaumi, plus no vecākiem mazotnē ielikta bāze, kā sevi pozicionēt pasaulei. Izkopu pārliecību. Turklāt mani vienmēr interesējusi modes industrija. Būdama maza meitene, no žurnāliem izgriezu modeļu attēlus, interesantu apģērbu fotogrāfijas, līmēju burtnīcās. Un joprojām ir tā – lūkojoties uz citiem, pievēršu uzmanību izskatam un manierēm. Tiesa, esmu drusciņ piesardzīga un pagaidām savu Instagram kontu vēl neesmu izveidojusi profesionālu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Abonē