Pārdoties laulībā

Kā un kāpēc sievietes pārdod seksu saviem vīriešiem. Tāds dīvains formulējums – pārdot seksu laulībā, vai ne? Patiesībā tas notiek biežāk, nekā pieņemts domāt.
Alma Zeidlere-Rubene
Foto: Shutterstock

Madara* gulēja gultā. Viņa jau sen bija nogurusi lūgties. Šķita, ka vīrs viņu lāgā pat nedzird. Atkal un atkal viens un tas pats – katra lieta, ko viņa vēlētos, lai vīrs izdara vai palutina viņu, jāizdīc. Jāizlūdzas. Mīlējušies viņi nebija divas trīs nedēļas. Varbūt pat vairāk. Madara par to nedomāja. Katru reizi, kā vīrs mēģināja uzsākt tuvību, viņa uzreiz kļuva dusmīga. Vai skumja. Vai skumja un dusmīga reizē. Vīrs atkal knosījās viņai blakus, uzlicis roku uz viņas gurna. «Labi,» nodomāja Madara, «ja jau viņš tik ļoti grib, tad tikai tad, ja piekritīs tam braucienam.» Apsēdusies gultā pret vīru, Madara uzsāka sarunu. Vīrs tik ļoti vēlējās mīlēties, ka piekrita. Viņi dosies nedēļas nogales izbraucienā, ja Madara tagad ar vīru mīlēsies. Abi laulātie noslēdza darījumu – sekss apmaiņā pret sievietes iegribu.

Sekss kā instruments

Iemesli, kāpēc sievietes pārdod savu ķermeni, var būt ļoti dažādi. Ja klasiski runājam par šādiem darījumiem ārpus attiecībām, tā ir prostitūcija, kas ir atsevišķa smaga un sarežģīta tēma. Tomēr daudz biežāk šādi darījumi notiek starp diviem partneriem attiecībās. Jā, bieži arī laulībā.

Sieviete un vīrietis neapzināti nonāk situācijā, kad sekss kļūst par sava veida valūtu.

Ķermeniskā tuvība kļūst par instrumentu tā vietā, lai būtu attiecību līme.

Abonē Santa+ un lasi labākos materiālus pilnā apjomā no 15 izdevniecības Santa žurnāliem.

Baudi kvalitatīvu saturu bez reklāmām un piedalies diskusijās.

Abonēt Santa+ Autorizēties

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+