«Par šādu iemīlēšanos var lasīt grāmatās un skatīties filmas.» Briņķu pāra mīlestības stāsts

«Ja pirms diviem gadiem mēs nebūtu satikušies, tad tas būtu noticis šajos Dziesmusvētkos. Dieviņam, izrādās, bija rezerves variants, kā mūs savienot,» pasmaida Ieva un Jānis Briņķi. Nesen atgriezušies no kāzu ceļojuma un pavisam drīz abi dosies svētceļojumā uz Aglonu. Mīlestībā. Mierā. Un pateicībā.
Lauma Lūse-Kreicberga
Foto: no personiskā arhīva (Laura Lukaseviča)

Tik iemīlējušies, tik starojoši un laimīgi! Viņi sēž man pretī, tikko atgriezušies no kāzu ceļojuma, un mīlestība burtiski dzirkstī starp viņiem.

Ar līgavas pušķi Dziesmusvētkos

Tas šķiet gandrīz neticami, tomēr tā notika… Stundu pirms Dziesmusvētku noslēguma koncerta ģenerālmēģinājuma līkločiem kā čūskas ap Mežaparka estrādi sāka sastāties vairāki desmiti kolonnu ar tūkstošiem dalībnieku – katrai balsu grupai iedalīta sava kolonna. «Mūsu kora pirmajiem altiem – trīsdesmitā kolonna, tajā vairāku jaukto koru alti organizētāju saplānotā secībā. Stājamies, gatavojamies, līdzās nostājas cita kolonna – vīru kori. Un pēkšņi man blakus stāv tieši Jānis. Tāpēc domāju – ja mēs nebūtu satikušies iepriekš, es viņu noteikti pamanītu šajos Dziesmusvētkos,» pasmaida Ieva. «Es arī,» smaidot piebilst Jānis.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Abonē