Mūsdienu vibratoru šarms. Labsajūtu jebkurā diennakts laikā un jebkurā vietā

Nē, šoreiz runa nav par telefoniem. Varam šīs ierīces pasludināt par, teiksim, «sieviešu pašapkalpošanās instrumentiem priekam un labsajūtai». Un šis raksts ir mazāk teorētisks, drīzāk tāda draudzeņu dalīšanās ar informāciju.
Inese Janševska
Foto: Shutterstock

Masturbēšana mūsdienās jau sen vairs nav nekāds tabu. Vēl vairāk – pazīstu sievietes, kurām tā kļuvusi par tikpat ierastu lietu kā rīta vingrošana.

Tā nu tas pasaulē iekārtots – ne visām pie sāniem ir vīrietis un pat tā esamība ne vienmēr nodrošina sievietei tādu seksuālo lidojumu, kādu viņa patiesībā gribētu. No otras puses, par iespējām sevi iepriecināt informācijas ir tik daudz, ka jau vairs īsti nespēj izfiltrēt, kurā gadījumā dzeltenā vannas pīlīte ir tikai pīlīte un kurā jau maskējies vibrators… Un tajā brīdī jāmet kauns pie malas un jānoskaidro, kas tad šajā jomā īsti ir topā. Tāpēc – savā un IEVAS lasītāju labā apjautāju vairākas paziņas par viņu pieredzi un favorītiem baudas meklējumos. 

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Abonē