Mudīte Šneidere: Es biju ar viņu laimīga. Haris bija ļoti vīrišķīgs

«Piedzīvojot tādas cilvēciskās vērtības, kādas izjūtu visapkārt, sava mūža kopsavilkumā esmu sapratusi, cik mēs savā zemē esam bagāti,» saka aktrise Mudīte Šneidere.
Līga Blaua
Līga Blaua
Foto: Ieva Andersone

Mūsu kopīgās dzīves laikā Harijam ir radušies divi ārlaulības bērni. Dēls un meita. Katrs ar citu sievieti. Tolaik es to nezināju.

«Viss aizvadītais gads man ir pagājis vienā zīmē, un tā ir Ukraina. Citas nevar būt, jo tas, ko izcieš ukraiņu tauta, ir milzīgs likteņa pāridarījums veselai cilvēces daļai. Tāpēc ir tikai viena doma un lūgšana liktenim, kurā mums jālūdz par Ukrainu un arī par mums pašiem. Man, atrodoties jau savā dzīves finiša taisnē, saņemt apliecinājumu, cik mums apkārt ir daudz cildenu un vērtīgu ļaužu, kuriem, atbalstot Ukrainu, ir vajadzība dot, ir liels stiprinājums. Tas sirds dāsnums un nesavtība, ko ik dienas piedzīvojam, uztur cerību un pārliecību par Ukrainas uzvaru, kurā būs arī manas latviešu tautas pienesums.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+