Miljonāra Fiļa dzīvesbiedre Kristīne Jelinska: Neesmu gold digger, esmu normāls cilvēks

Dzīve no manis ir daudz ņēmusi, bet arī daudz devusi – to eksbaņķiera un miljonāra Oļega Fiļa dzīvesbiedre KRISTĪNE JELINSKA sarunā teiks vairākkārt. Līdz šim Kristīne publiskajā telpā vienmēr parādījusies ietekmīgā dzīvesbiedra kontekstā. Šī ir saruna ar un par pašu Kristīni – pavisam citādu, jutīgāku un ievainojamāku, nekā domāts.
Gundega Gauja
Gundega Gauja
Foto: Natalja Golubova. Stils: Agija Vismane

Pieturzīmes

• Uzņēmēja.
• Nurmuižas restorāna un viesnīcas vadītāja.
• Attiecībās ar bijušo baņķieri Oļegu Fiļu – otru bagātāko cilvēku Latvijā, Nurmuižas īpašnieku. 
• Mamma diviem dēliem no pirmās laulības (10 un 11 gadu).
• Studē komunikācijas zinātni Latvijas Universitātē.

Bijušais vīrs joprojām ir dusmīgs, joprojām ir aizvainojumi, apsaukāšanās, pazemojumi.

Diena ir tīkami silta, un Nurmuižā gaisā vēdī kāzu gaisotne. Dažādi ar kāzām saistīti notikumi muižā tiek rīkoti bieži, un tieši Kristīne ir tā, kas rūpējas, lai šie pasākumi noritētu, kā plānots. No restorāna iznāk bariņš identiskos zilos uzvalkos uzcirtušos vīriešu – tās dienas laimīgā līgavaiņa draugu. Viņu skatieni aizķeras pie Kristīnes. Pie šīs sievietes apstājas faktiski visu cilvēku skatieni, kuru redzeslokā Kristīne nokļūst, un viņa to zina. Tikko atgriezusies no Francijas, kur Rivjērā nosvinējusi dzimšanas dienu, uz rokām amizants mazsunītis. Suņi esot sava saimnieka rakstura spoguļattēli, un šis mazais radījums ir pats mīlestības un draudzīguma iemiesojums. Kristīne ap sevi izstaro interesantus viļņus – porcelāna grācijas smalkumu apvienojumā ar jūtamu iekšējā spēka devu. Viņa atzīst, ka smalkais Instagram konts, kas atspoguļo viņas luksusa dzīvesveidu, ir labs vairogs, kā piesegt patiesās fobijas un bailes. Un pati pasmiesies par to. Viņa arī nekautrējas runāt par piedzīvoto izdegšanu, nedrošību un panikas lēkmēm. Cilvēki domājot, ka viņas dzīve ir cukurā, taču tā neesot. Kristīne arī nosmej, ka krāšņi izskatīties bildēs viņai sanākot krietni labāk nekā stāstīt par savu dzīvi, jo tajā esot daudz bēdīgā. Un tomēr – viņa runā, jo šobrīd viņai beidzot ir tā dzīve, kādu viņa sev novēl.

– Jūsu dzīve kopš jaunajām attiecībām strauji kļuva publiska – esat ar to saradusi?
– Patiesībā nebiju tam gatava. Tas vispār bija grūts posms manā dzīvē, un tad vēl nāca šis publiskums. Cilvēki jau neredz visu kopainu, nezina, kā viss patiesībā ir.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+