Mežone un stūrgalvis. Pāra intervija ar Ilzi Lasmani-Broži un Valdi Broži

Televīzijas raidījumu producente un režisore Ilze Lasmane-Brože un rotu mākslinieks Valdis Brože paši sevi sauc par jocīgu pāri, tomēr tas nav traucējis viņiem būt tandēmā jau gandrīz 15 gadu. Uz sarunu tiekamies Valda darbnīcā Rīgas centrā. Dzeram dzirkstošo, un arī saruna burbuļo kā šampanietis. Ar Ilzi un Valdi ir viegli. Viņa – dzirkstoša, aizrautīga, klausies un notici dzīves krāšņumam un pilnīgumam. Viņš – vairāk iekšpus vērsts, bet radoša un asprātīga domātāja gars nav noslēpjams.
Zane Blanka
Foto: Matīss Markovskis. Stils: Agija Vismane

– Nu, pastāstiet, kāpēc jūs esat jocīgs pāris!

Ilze: – Mēs esam atšķirīgākie cilvēki, kādi vien iedomājami. Es, piemēram, esmu mežonis, nu, tiešām mežonis. Man – ka tikai mesties kādos piedzīvojumos: airēt, peldēt, lēkt ar izpletņiem. Viena varu pa mežiem dauzīties, tagad suni paņemu līdzi – laime pilnīga. Valdis tikmēr darbnīcā. Viņa piedzīvojumi notiek te, kā īstam introvertam. It kā viņš ir tāds savaldīgs, bet vienlaikus zvērīgi stūrgalvīgs. Šādiem diviem saslīpēties… 

Valdis: – Bija kāda jubileja, kur viesus pēc kārtas pieteica. Kad pienāca mūsu kārta, tā arī teica – un tagad jocīgākais pāris. 

Ilze: – Mani draugi sākumā vispār neticēja, ka Valdis eksistē, jo viņš visu laiku ir darbnīcā un nekur neiet, bet es visur vienmēr viena.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+