Medmāsa Sarmīte Cīrule: Mani uztver kā karavīrs karavīru, tagad esmu kā savs čoms

«Gribēju jau ātrāk tikt ārā no slimnīcas un doties atpakaļ pie saviem rotas karavīriem, bet mani atsēdināja, teica – vēl neesmu karotāja. Bet nu gan esmu atpakaļ pie savējiem,» saka latviešu medmāsa Sarmīte Cīrule. Gada nogalē viņu ievainoja frontē Ukrainā. Tuvinieki pārdzīvo, bet Sarmīte izvēlējusies palikt tur. Līdz uzvarai.
Gundega Gauja
Gundega Gauja
Foto: no personiskā arhīva un Shutterstock

Arī es trīs dienas nesaņēmu zāles, jo to vienkārši nebija. To stāstu, lai cilvēki Latvijā, kas činkst par katru sīkumu, saprot, kāda ir situācija tur.

To, ka jau ir 2023. gads, Sarmīte saprata vien janvāra padsmitajos datumos. «Tā ir, ja frontē dabū pa galvu,» viņa iesmejas. 30. decembrī saspridzināja māju netālu no frontes līnijas, kurā bija arī Sarmīte, un viņa guva kontūziju un smadzeņu satricinājumu. Pa šo laiku Sarmīte pabijusi sešās dažādās slimnīcās. Sazvanīta īsi pēc atgriešanās pie savējiem, viņa atrod brīvu mirkli sarunai. Īsti vesela gan joprojām nejūtoties, bet pati atzīst – darījusi visu, lai ātrāk tiktu ārā no slimnīcas.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+