Liene Stepena emocionālā sarunā par darbu, kurš raisa asaras, vīra nāvi un latvietes sievišķību

Kad slimnīcas palātā pie pacientiem ienāk tik ļoti gaidītā fizioterapeite, ne visi aiz sejas maskas atpazīst TV raidījumu vadītāju, horeogrāfi LIENI STEPENU. Fizioterapijas praksi slimnīcā Liene šoruden apvieno ar populārā STV raidījuma Kad viņas satiekas vadīšanu. Tās ir divas ļoti dažādas pasaules. Vienā mirdz rampu gaismas, bet otrā Lienei bieži nākas arī paraudāt kopā ar saviem pacientiem.
Gundega Gauja
Gundega Gauja
Foto: Matīss Markovskis

Piezīmes:

  •  40 gadu.
  •  Horeogrāfe.
  •  STV raidījuma Kad viņas satiekas vadītāja.
  •  Topošā fizioterapeite.
  •  Attiecībās ar būvuzņēmēju, autosportistu Māri Saukānu.
  •  Mamma meitai Darjai (12) un dēlam Danielam (20).

Liene uz sarunu ierodas no fotosesijas – skaista un arī nedaudz nogurusi.

Sieviete ir maģiska būtne, viņa spēj visu – parūpēties par otru, raudāt līdzi, turēt roku, atrast īstos vārdus, būt ļoti atbalstoša.

Bijusi gara, gara diena, un šī garā diena vēl nebūt nav galā. Dzerot kafiju ar pienu, Liene sēž kā jau topošai fizioterapeitei pienākas: staltu muguru, kājas ne mirkli netiek sakrustotas – viss, kā jābūt pareizi. Un vienlaikus viņa ir ļoti vienkārša, īsta, atvērta. Sarunas laikā Liene apraudas. Kāpēc – pašai īsti neesot skaidrs. Laikam šobrīd visa ir drusku par daudz un par intensīvu. «Tomēr šis ir tik ļoti skaists posms manā dzīvē,» viņa saka un ātri noslauka asaras. «Ir tāda sajūta, ka jau izdzīvotas pat vairākas dzīves.»

Pirms gadiem skatītāji Lieni pirmo reizi ieraudzīja ekrānos kā populārā raidījuma Superbingo vadītāju. Tālāk sekoja horeogrāfijas un deju studiju laiks, kad Liene bija redzama uz skatuves dažādos deju uzvedumos, veidoja horeogrāfiju teātra izrādēm. Pirms pieciem gadiem pēc smagas slimības no dzīves aizgāja Lienes vīrs skatuves gaismu mākslinieks Igors Kapustins. Toreiz Liene teica: netic, ka jelkad vēl mīlēs, un savas sāpes burtiski izdejoja – kāpjot uz skatuves un virpuļojot dejā ar smaidu sejā. Kopš tā laika dzīve nav stāvējusi uz vietas. Tajā ienākušas jaunas intereses un arī attiecības. Pašas pārdzīvojumi un pieredze palīdz Lienei dziļāk just un labāk izprast citus cilvēkus – gan intervējot slavenības televīzijā, gan strādājot ar pacientiem slimnīcā, kuru sapnis iesākumam ir – spēt patstāvīgi vismaz apsēsties.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
Raksta abonements - 28 dienas

2 €/raksts

Vienreizējs maksājums

Abonēt
Oriģināls saturs katru dienu

3,49 €/4 nedēļas

Automātiskais maksājums ik pēc 28 dienām

Abonēt
#Mājsēde abonēšanas piedāvājums

25 €/1 gads

Tikai no 21.oktobra - 15.novembrim!

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+