Lelde Vikmane ar vīru Ēriku de Dreuzī: Mums abiem ir karstas asinis

«Vai tu esi laimīga?» Tik aizkustinoši sarunas laikā LELDEI VIKMANEI latviešu valodā pajautā viņas vīrs ĒRIKS DE DREUZĪ (Eric de Dreuzy). Un man šķiet, ka viņam tiešām ir svarīgi, lai Lelde justos laimīga.
Iveta Troalika
Iveta Troalika
Foto: Natalja Golubova. Stils: Agija Vismane

Vispār jau šādā veidā Ēriks mazliet nepareizi tulko jautājumu no franču valodas: «Vai tu man piekrīti?» Bet, man šķiet, šī kļūdiņa tik precīzi un jauki raksturo viņu abu saspēli. Ēriks runā, tad pārjautā, vai Lelde akceptē teikto. Lelde smaida, māj ar galvu, pasniedz ķirsi un palūdz viņam atļauju izstāstīt kādu notikumu. Reizē rotaļīgi, ar humoru un pieklājīgi.

Ēriks: Es ļoti reaģēju uz Leldes balss tembru. Tā mani aizvien valdzina.

IVETA: Ņemot vērā ceļošanas ierobežojumus, nobrīnījos, satiekot jūs abus uz ielas Rīgā. Turklāt, izrādās, jūs šeit jau esat labu laiku!
ĒRIKS: Pērnā gada februārī bijām Rīgā, un bija paredzēts pēc dažām dienām doties atpakaļ uz Parīzi, bet sakrita, ka es mazliet saaukstējos, savukārt Leldei (viņa ir Eiropas Latviešu apvienības (ELA) kultūras nozares vadītāja) uz citu datumu pārcēla svarīgu sēdi Ārlietu ministrijā. Tā mēs gaidījām, gaidījām, līdz iestājās 13. marts, kad aizlidot vairs nebija iespējams. 
LELDE: Varētu teikt, ka iesprūdām Rīgā, bet abi esam tīri apmierināti ar šādu notikumu pavērsienu. Latvijā šo sarežģīto ierobežojumu laiku pilnīgi noteikti pārdzīvot bija vieglāk, nekā tas būtu bijis Parīzē.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
Oriģināls saturs katru dienu

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+