Lelde Ceriņa: Pēc rituāla abi sēdējām zem klajas debess un kopā raudājām

LELDE CERIŅA augustā sagaidīja savu otro bērnu, dēliņu Franci. TV raidījumu un pasākumu vadītāji Lelde un Aivis Ceriņi, šķiet, ir viens no instagramīgākajiem pāriem Latvijā, un rodas iespaids, ka viņiem dzīvē viss nāk, pasniegts uz šķīvīša ar zelta maliņu. Īstenībā savu zelta maliņu viņi krāso paši – ar ikdienas rūpēm par otru un patiesām emocijām.
Aiva Kanepone
Aiva Kanepone
Foto: Matīss Markovskis

– Kāda šobrīd ir tava dzīve? Kad piedzimst mazulis, tas nereti rada tādu ģimenes burbuli, kam realitāte netiek klāt. 
– Savā mazajā un drošajā ģimenes saliņā esmu patvērusies jau pēdējos divus gadus un ļoti sargāju savu vidi. Tomēr šis gads bijis diezgan sarežģīts un emocionāli nomācošs ar visu to, kas notiek ārpus mūsu mazā burbulīša. Lai varētu būt pilnvērtīga sieva un mamma, man vajag pasmelties spēku un prieku arī kaut kur ārpusē, taču tagad tas ir grūti. Kopumā mums iet ļoti labi, divi bērni tik īsā laikā ir kosmoss! Francis pieteicās pat ātrāk, nekā mēs bijām gatavi. Bet esam laba komanda – ar vīru mēs esam kopā jau vairāk nekā 10 gadus, un, kad vienam ir grūti, tad otrs velk un ceļ, un otrādi. 

Es arī pati esmu saņēmusi vēstules ar vārdiem «Kaut tu nosprāgtu!». Tad ir neomulīgi.  

– Tu esi savā drošajā pasaulītē – bet kā tu juties, kad tavs vīrs, TV žurnālists Aivis Ceriņš, par sava viedokļa paušanu saņēma draudus pārgriezt rīkli? Tajos biji pieminēta arī tu. 
– Sākumā vīrs man par to nemaz nestāstīja, negribēja satraukt. Taču bija arī cits nepatīkams incidents, kad mēs šo draudētāju satikām uz ielas. Esam trenējušies tādas negācijas īpaši personiski neuztvert, bet šoreiz tas bija tik agresīvi! Nebija tā, ka pēc tam bail iet uz ielas un pasaule liekas ļaunuma bedre, tomēr tas lika padomāt, kāda pašlaik ir mūsu sabiedrība, kāda agresija ir gaisā un cik uzvilkti ir cilvēki. Es arī pati esmu saņēmusi vēstules ar vārdiem «Kaut tu nosprāgtu!». Tad ir neomulīgi.  

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+