Kas tevi gaida 2023. gadā? Prognozē astroloģe Līga Šīrona

Pasaule un katra no mums esam tik ļoti nogurušas no stresa un pārmaiņām, kādas sabiedrībā notiek kopš 2020. gada, ka ļoti gaidām, kad iestāsies mierīgāki un prognozējamāki laiki. Vai 2023. gads solās būt rāmāks?
Līga Šīrona
Foto: Shutterstock

Prasības kopumā kļūs grūtāk izprotamas, vairāk pieredzēsim gan melu atklāšanos, gan arī mēģinājumus melot vēl briesmīgāk.

Diemžēl astrologu atbilde ir – vēl ne. Pat ne tuvākajos gados. Joprojām notiek lieli pārmaiņu procesi, un labākais, ko varam darīt, – rūpēties par sevi un apkārtējo pasauli tik, cik tas ir iespējams. 

Galvenās astroloģiskās ceļazīmes 2023. gadam ir šādas:

1. Lielajā pasaules iespēju loterijā valdīs divas dažādas pieejas – līdz maijam svarīgi būs rīkoties uzreiz, strauji un pat pārgalvīgi, savukārt no jūnija būs jāizvērtē, vai mani lēmumi, idejas un darbības vairo pasaules vērtību, vai es un mana apkārtne būs ieguvēji ilgtermiņā. 

2. Savstarpējā komunikācijā ar apkārtējiem visvairāk tiks vērtēta konstruktīva, pragmatiska un praktiska saruna. Vairāk runāsim par risinājumiem un taustāmo realitāti, nevis idejām vai jūtām. 

3. Martā savas pozīcijas zodiakā mainīs divi no pieciem svarīgākajiem debesu pārvaldniekiem, turklāt tie ir bargākie un biedējošākie. No savas pēdējo piecu gadu kontrolējošās takas nošļūks atbildības un laika pārvaldnieks. Prasības kopumā kļūs grūtāk izprotamas, vairāk pieredzēsim gan melu atklāšanos, gan arī mēģinājumus melot vēl briesmīgāk. Tajā pašā laikā aktivizēsies informācijas un analītikas godīguma principi. Tuvāko 20 gadu laikā nopietni mainīsies IT industrija, un mēs visi būsim tā sastāvdaļa. 

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+