Kārlis Avots: Es nepārtraukti piepildos no drosmīgām sievietēm

Dailes teātra aktieri Kārlis Arnoldu Avotu nevar nepamanīt – viņš ir garš, stalts, spēcīgs un iznesīgs. Un – kas aktierim, iespējams, ir labākais kompliments – spēj būt ļoti dažāds. To pamana arī profesionāļi, ne velti viņš jau ir saņēmis ievērojamas balvas un atzinības. Šis rudens Kārlim Arnoldam ir atnācis ar vairākām skaistām jaunām lomām un divu filmu pirmizrādēm.
Iveta Troalika
Iveta Troalika
Foto: no filmas «Mīlulis» publicitātes materiāliem

Pieturzīmes

•  Dzimis 1996. gadā triju bērnu ģimenē, audzis un skolā mācījies Elejā.
•  Absolvējis Jelgavas novada sporta skolu kā volejbolists un 2015. gadā piedalījies Eiropas čempionātā regbijā.
•  Studijas sācis kā brīvklausītājs Leļļu teātra aktieru kursā, pabeidzis kā Valmieras teātra kursa aktieris pie Mihaila Gruzdova un Indras Rogas.
•  Saņēmis Spēlmaņu nakts balvu kā gada jaunais skatuves mākslinieks par Vīrieša lomu izrādē Elpa (Dailes teātris) un Razumihina lomu izrādē 731. solis (Valmieras Drāmas teātris)
•  Šoruden būs redzams filmās Mīlulis un Janvāris.

Vienmēr esmu saņēmis sieviešu mīlestību un nekad neesmu gribējis viņas pievilt. 

– Kā tev labāk patīk – ka tevi uzrunā par Kārli vai par Arnoldu? 
– Par Kārli. Arī bērnībā mani tā sauca – Kaža. Par Arnoldu mani sauc režisori, kad grib parādīt, ka ir mazliet sadusmojušies. Mans vecvectēvs bija Kārlis Alfrēds Avots, tāpēc es esmu Kārlis Arnolds Avots. Līdzīgi, bet mazliet citādi. Mamma tā izvēlējās. 

– Tava mamma ir sporta skolotāja Elejas vidusskolā, tu par sevi teici, ka esi izaudzis tāllēkšanas bedrē, bet, redz, esi ielēcis teātrī. Un, klau, vēl es nesapratu – tavs sports ir volejbols, regbijs vai basketbols?
– Tāds ir sporta skolotāju bērnu liktenis – visi sporti ir viņu, visos jābūt visaugstākajā līmenī un jārāda piemērs (smejas). Jelgavas novada sporta skolu pabeidzu kā volejbolists un, kad pārnācu uz Rīgu, spēlēju basketbolu, bet savu sportista karjeru noslēdzu ar regbiju. Paralēli visam bija vieglatlētika, jo mana mamma ir kvalificēta vieglatlētikas trenere, viņa mani un brāli trenēja.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+