«Jūtos atvieglota, ka vairs nav jāmelo.» Pirmā intervija ar Dārtu Daneviču pēc skandalozās šķiršanās

Dailes teātra aktrisei DĀRTAI DANEVIČAI pagājušais bija jaudīgs gads – viņa kļuva par mammu dēlam Kaupo un atgriezās gan uz skatuves, gan kino. Taču izrādās, ka viss bijis daudz grūtāk, nekā šķita no malas, un Dārtas attiecības pārplīsušas kā ziepju burbulis. Patiesībā viņa no tām izlauzās.
Aiva Kanepone
Aiva Kanepone
Foto: Agneta Jonele. Stils: Agija Vismane

Pieturzīmes

•  Dzimusi 1988. gada 8. jūlijā Jēkabpilī ārstu ģimenē. 
•  Vecāku doto vārdu Inese pieaugusi nomainīja, jo gribēja, lai jaunais vārds Dārta dod lielāku drosmi.
•  Vispirms studēja jurisprudenci, taču studijas nepabeidza un iestājās Latvijas Kultūras akadēmijā, lai kļūtu par aktrisi.  
•  Dailes teātra aktrise. Lomas izrādēs Smiļģis, Salemas raganas, Kareņins, Trīs māsas, Neprātīgā Zelda u. c.
•  Piedalījusies seriālos Ēnu spēles, UgunsGrēks, Svešā seja u. c., kā arī filmās Ievainotais jātnieks, Jaungada taksometrs, Izmisums, Manny, Nemierīgie prāti u. c., TV filmā Nora spēlējusi Noru Bumbieri. 
•  48 000 sekotāju Instagram
•  Beidzamajos gados bija attiecībās ar politiķi Artusu Kaimiņu.
•  Mamma dēliņam Kaupo.
•  Divu suņu saimniece.

Lai kāds provokāciju meistars viņš būtu, manuprāt, viena no lietām, kas Artusam dzīvē liekas vissvarīgākā, ir viņa reputācija un sabiedrības viedoklis.

«Pusotra gada esmu dzīvojusi emocionālā vardarbībā,» atzīstas Dārta. Visu šo laiku šķita, ka viņas attiecībās ar dēliņa tēvu, kādreizējo aktieri, tagad politiķi un Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu, viss ir brīnišķīgi. Bet tieši pirms mūsu sarunas tviteri burtiski uzspridzināja Dārtas izmisīgais ieraksts par to, ka pie Artusa ir abu desmit mēnešus vecais dēliņš, viņa pie bērna netiek, un Artuss nav sazvanāms. Turklāt viņi ar Artusu vairs nedzīvo kopā. Kas īsti notiek Dārtas dzīvē?  

Ja tā tiešām ir emocionālā vardarbība, par to ir jārunā un jārunā skaļi. Tas vairs nav stāsts par divu cilvēku parastu nesaprašanos, bet kaut kas daudz nopietnāks, un, kamēr nav atrisināts, ir trauma arī bērnam, pat pavisam maziņam. Viens tāds stāsts palīdz šķetināties citiem, viena pieredze palīdz citām, kas nonākušas savā apburtajā lokā, un tas ir svarīgi mums visiem. 

– Artuss, man šķiet, ir īsts provokāciju lielmeistars, vēlēšanas tuvojas, jūs abi esat aktieri – vai šie notikumi nav provokācija un teātris vai arī tiešām viss notiek pa īstam?
– Īstenībā es ļoti cerēju, ka man nekas tāds nebūs jāraksta, – publicitāte bija mans pēdējais salmiņš. Bet man nebija izejas, tas bija vienīgais ceļš, kā piekļūt Artusam. Jo, lai kāds provokāciju meistars viņš būtu, manuprāt, viena no lietām, kas Artusam dzīvē liekas vissvarīgākā, ir viņa reputācija un sabiedrības viedoklis.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
Oriģināls saturs katru dienu

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+