Juta Jemeļjanova: Tu vari būt laimīga divatā tikai tad, kad esi laimīga viena

«Lai būtu laimīga divatā, sievietei vispirms jābūt laimīgai vienai,» tā saka Juta Jemeļjanova, permanentā grima meistare. Pēc šķiršanās ar fitnesa treneri Gintu Valdmani Juta izveidojusi jaunas attiecības, patlaban dzīvi dala starp diviem kontinentiem un smaidīdama atzīstas: esmu laimīga.
Lolita Lūse
Lolita Lūse
Foto: Natalja Golubova. Stils: Agija Vismane

Jutai ir pāris soļu pāri trīsdesmit gadu slieksnim, viņa ir smuka, seksīga, neslēpj savu ķermeni un arī citas sievietes iedvesmo rūpēties par sevi. Instagramā, kur Jutai ir gandrīz 77 tūkstoši sekotāju, viņa joprojām atrodama ar uzvārdu Valdmane. Savulaik Juta kā cimds ar roku visur devās kopā ar savu vīru, fitnesa treneri Gintu Valdmani, un liels bija viņu sekotāju pārsteigums, uzzinot – smukais pārītis šķiras.

Pēc šķiršanās no Ginta es atgriezos pie sevis kā pie dabas bērna – tāda, kāda patiesībā esmu.

Reiz ar Jutu un Gintu bijām vienā kompānijā, apceļojot Gruziju, un toreiz man brīžiem šķita – šī meitene, visticamāk, to vien prot kā pārāk pliki ģērbties un jūsmot par katru klaiņojošo kaķi, kas tūristiem diedelē kādu kumosu. Pēc tam, sākot sekot Jutai sociālajos tīklos, ieraudzīju viņā sievieti ar viedokli. Juta pati ar savu piemēru aicināja sekotāju tūkstošus vakcinēties pret Covid-19, tagad viņa asi nosoda Krievijas iebrukumu Ukrainā un mudina palīdzēt posta pārņemtajai valstij.

Jutai ir arī īpašs personīgais stāsts – tik silts kā pīrāgu mīkla. Viņa atveda mājās latvieti. Svaigi šķīrusies ar Gintu, sarunā žurnālam IEVA Juta savulaik apšaubīja, vai reiz ar kādu vīrieti iepazīsies sociālajos tīklos, bet notika tā, ka tieši Instagram viņu saveda kopā ar ASV latvieti Juri Kupri – savulaik Ņujorkā labi zināmu fitnesa treneri. Šogad Lieldienas Juta svinēja ASV, stāvēdama pie katliem un ierādīdama amerikāņiem, kā Latvijā pavasara saulgriežos krāso olas, bet Jāņus viņa ielīgos Latvijā.
 

– Nupat esi atgriezusies no Amerikas Latvijā – dienas garas, puķes zied. Būs jāpin vainags! Kāds ir bijis tavs skaistākais Jāņu vainags? 
– No smaržīgām rozā pujenēm! Man ļoti patīk šīs puķes, slikti vienīgi, ka tajās dzīvo daudz skudru – ir pilni mati. Atzīšos gan, ka tikai pēdējos divus gadus man ir īsts pašas vīts puķu vainags.

– Vai tad pirms tam Jāņu rītu gaidīji bez vainaga?
– Pirms tam man bija mākslīgo ziedu vainags. Tas ļoti labi izskatījās un perfekti turējās visu Jāņu nakti un arī nākamos gadus, bet… sagribējās kaut ko dabiskāku. Pirms tam Jāņus svinēju kopā ar citiem cilvēkiem, biju slinkāka, vienmēr aizņemta, nekam nebija laika. Taču tad kompānija pamainījās, un kāda draudzene Līgo vakarā aicināja: Juta, braucam plūkt puķes, mums vajag īstu ziedu vainagus! Kā mani tas aizrāva! Īsto puķu vainagu var mest koka zaros, var izkaltēt un sadedzināt nākamā gada Jāņu ugunskurā. 

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Vienreizējs maksājums

Abonēt
Oriģināls saturs katru dienu

3,49 €/4 nedēļas

Automātiskais maksājums ik pēc 28 dienām

Abonēt
2 ORĢINĀLRAKSTI DIENĀ 365 DIENAS GADĀ

26,99 €/1 gads

Automātiskais maksājums ik pēc 365 dienām

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+