Modes analītiķis Konstantīns Bogomolovs: Modē ir viss

Šarms un erudīcija. Tie ir divi lielumi, kas sarunai ar modes analītiķi KONSTANTĪNU BOGOMOLOVU piešķir garšu. Viņš ne tikai ir izpētījis modes vēsturi no A līdz Z, bet arī ļoti labi pārzina psiholoģiju. Būdams introverts, pats vislabāk atpūšas klusējot vai klausoties operu. Konstantīns mani sagaida kopā ar savu kaķeni Musju Kacmani, un viņi abi ir ģērbušies melnā.
Vintra Vilcāne
Vintra Vilcāne
Foto: No personiskā arhīva

– Ko jūs darāt pēc tam, kad vismaz trīs dienas pēc kārtas seminārā esat stāstījis par modi? 
– Šis ir intīms jautājums, bet varu atbildēt. Es ļaujos apātijai. Pēc intensīvas komunikācijas man vajag tukšu dienu, kad vienkārši paklusēt. Bet šķiet, ka tādi ir visi klasiskie introverti, kas atpūšas vienatnē un klusumā. Savukārt ekstravertiem vienatnē un klusumā sākas depresija, tāpēc viņi nemitīgi zvana draugiem, draudzenēm, paziņām un aicina kaut kur iziet ārā atpūsties. 
Reiz krievu aktrise Renāta Ļitvinova uz jautājumu, kā viņa cīnās ar depresiju, atbildēja – es necīnos, es tajā slīgstu, atdodos tai un nebaidos. Un es nodomāju – kāda gudriniece! Arī es dzīvoju pēc šāda principa. Vairs nerāju sevi par iztukšotības sajūtu. Ja organisms pats signalizē, ka laiks atpūsties, tad es to daru. 
Taču par ļoti kaitīgu uzskatu padomu, ko bieži sievietēm dod žurnāli, portāli un blogi, – ja tev ir depresija, aizej nopērc jaunu kleitu! Tas ir ļoti nepareizi. Jo tu nopirksi kleitu nevis sev, bet depresijai. Tā visdrīzāk būs kleita narkotika, ko pēc tam valkāt negribēsies. Vai arī nopirksies kaut kas pelēks, garlaicīgs, atbilstošs tavām tābrīža izjūtām. 

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Vienreizējs maksājums

Abonēt
Oriģināls saturs katru dienu

3,49 €/4 nedēļas

Automātiskais maksājums ik pēc 28 dienām

Abonēt
2 ORĢINĀLRAKSTI DIENĀ 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/1 gads

Automātiskais maksājums ik pēc 365 dienām

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+