Producents Dīvs Reiznieks: Paliekot ar bērniem, vīrietim svarīgi saglabāt arī paša dzīvi

Neatkarīgajam televīzijas producentam DĪVAM REIZNIEKAM septembris sācies tāpat kā daudziem citiem vecākiem – pēc pusgada pārtraukuma bērni atgriežas skolā. Lai arī ikdienas rūpju ir daudz, Dīvam nepatīk, ja citi uzsver: tu esi viens ar bērniem. «Es vienkārši esmu tēvs un esmu kopā ar bērniem. Kāda atšķirība – esmu viens vai ne viens,» viņš saka.
Lolita Lūse
Lolita Lūse
Foto: Ieva Andersone

Pieturzīmes

• Neatkarīgais producents.
• Strādājis Latvijas Televīzijā par žurnālistu, vadījis ārzemju ziņu dienestu, bijis raidījumu Globuss un raidījumu cikla Uzvelc tautastērpu! vadītājs. 
• Folkloristes, tautas mūzikas grupas Iļģi dibinātājas Ilgas Reiznieces dēls. 
• 43 gadi.
• Audzina divus pusaudžus – dēlu un meitu.

– Jau kādu laiku televīzijas raidījumos neesi redzams. Ko tu dari?
– Acīmredzot esmu televīzijai par vecu, par resnu un ar pārāk maz matu. Katram jāzina savs laiks – kad būt kadrā un kad ārpus tā. No televīzijas kā tādas neesmu pazudis – mans pamatdarbs joprojām ir saistīts ar vizuālajiem raidījumiem. No Latvijas Televīzijas esmu prom kopš raidījuma Uzvelc tautastērpu! pirmās un vienīgās sezonas noslēguma.

Jā, tu esi mīlējis, varbūt esi nodots, esi piekrāpts, jā, ir nenormālas sāpes, bet – no tā nedrīkst ciest bērni! 

Daudzi teica: tas ir super raidījums, bet naudu otrajai sezonai tā arī neatrada. Žēl… Manuprāt, turpinājums bija ļoti vajadzīgs, jo daudz kas palika, kā saka, karājamies gaisā. Es labprāt būtu turpinājis iesākto. Mums ar otru raidījuma vadītāju Agnesi Kleinu ātri izveidojās labs kontakts, lai gan pirms tam viņu pat nepazinu, arī saturiski mūsu tandēms bija labs – katrs skatījāmies citādi, superīgajai režisorei Zane Penezei, tagad Ozoliņai, bija vēl savs skatījums, tomēr bijām visi uz viena viļņa. Sabiedrība šo raidījumu pamanīja, bija viļņošanās tieši ar tautastērpiem saistīto cilvēku vidē un ne tikai tajā. Tātad bijām trāpījuši ar īsto tēmu īstajā laikā.

– Tu par resnumu un vecumu koķetē vai tiešām sevi tā redzi?
– Man mājās ir spogulis. Pirms diviem gadiem pametu deju kolektīvu un tā uzaudzēju vēderu. Ko viens tāds padzīvojis un resns vecis līdīs ekrānā! Bet nekas, nekas, palēnām atgūšu formiņu, un tad jau skatīsimies. 

– Vai, ja esi pieradis būt redzams ekrānā, nav grūti bez tā iztikt?

Abonē Santa+ un lasi labākos materiālus pilnā apjomā no 15 izdevniecības Santa žurnāliem.

Baudi kvalitatīvu saturu bez reklāmām un piedalies diskusijās.

Abonēt Santa+ Autorizēties

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+