Olga Rajecka – par grūtākajiem posmiem dzīvē, mīlestību un restartu

Ciemojos pie OLGAS RAJECKAS viņas mājā Bukultos. Mauriņš nopļauts, dzīvžogs apgriezts, skaistos podos pie ieejas durvīm zied kannas, dobēs hortenzijas un citas puķes, kuru nosaukumu nemaz nezinu. Dārzā apaļš galdiņš, apklāts ar baltu mežģīņu galdautu. Olga prot radīt un uzturēt skaistumu. Sarunādamās ar mani, viņa grib izravēt dobi, jo dīkā sēdēt nav pieradusi… Un nav radusi arī savu smagumu rādīt citiem. Tāpēc nelabprāt runā par nesen piedzīvoto – par brīdi, kad pavasarī nav bijis spēka pat izkāpt no gultas.
Agnese Meiere
Agnese Meiere
Foto: Agneta Jonele. Stils: Agija Vismane

Jā, tā ir laime – iemīlēties vīrietī, kas tevi jau mīl, bet tam bija arī blaknes.

– Mani sagaidīja jūsu ģimenes mīlulis suns Tobis. Šoreiz ar uzpurni, jo nesen mēģinājis kādam iekampt… 
– Tobis ir mīlīgs suns, kurš dusmojas tikai uz nejaukiem vīriešiem! Tobis mums pieklīda Tūjā. Ieraudzīju – gar jūru skrien suns, un izsaucos: kāds nesmuks suns! Jau pēc brītiņa nesmukais suns bija kļuvis par mūsu draugu un iekritis mums visiem sirdī. Tomēr, saprazdami, cik ļoti var sāpēt dzīvnieka zaudējums, devāmies pa pludmali septiņus kilometrus vienā virzienā, pēc tam otrā. Domājām – suns atcerēsies ceļu uz mājām un atradīs saimnieku. Nekā. Iegājām arī vietējā veikalā un kafejnīcā pavaicāt, vai kāds nav meklējis sunīti. Nē, neesot. Tad nu ar lielu atvieglojumu vedām viņu mājās. Nočipojām, pieradinājām. Viņš gan vienreiz no mums aizbēga. Iesēdās deviņpadsmitajā autobusā un aizbrauca līdz Juglai, tur pārsēdās tramvajā un aizbrauca līdz Čiekurkalna tirgum. Cilvēki suni nofotografēja, bildi ielika Facebook, bet pašu nogādāja Ulubelē. Cik Tobis bija priecīgs, kad atbraucām viņam pakaļ! Un mēs arī bijām priecīgi. Vienīgi viņš mēdz uzbrukt atsevišķiem vīriešiem, kas nozīmē – vīrieši viņam darījuši pāri. Visiem viņš nemetas virsū, laikam tikai tiem, kuriem slikta aura. Piemēram, Jānis Miltiņš un Uģis Roze var nākt un iet – Tobis vispār nereaģē.  

– Šobrīd tev vajadzētu gatavoties Eolikas jubilejas koncertiem, veselai tūrei, kam būtu jānotiek oktobrī. 

Abonē Santa+ un lasi labākos materiālus pilnā apjomā no 15 izdevniecības Santa žurnāliem.

Baudi kvalitatīvu saturu bez reklāmām un piedalies diskusijās.

Abonēt Santa+ Autorizēties

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+