Ieva Gorkša: Mans līdz šim grūtākais dzīves periods bija pēc šķiršanās

Viņa izstaro maigu sievišķību un vienlaikus arī apņēmību. Dāsnu došanas prieku smagā dzīves punktā nonākušajiem, bet arī spēju novilkt robežas, kad jāparūpējas par sevi un bērniem. Ieva Gorkša. Sabiedriskās organizācijas Hospiss brīvprātīgā un komunikāciju aģentūras Sensus vadītāja ar politologa izglītību. Divu jau gandrīz pieaugušu bērnu mamma, leģendārā futbolista Kaspara Gorkša bijusī sieva.
Ieva Jātniece
Foto: Jānis Deinats

Stradiņos reiz sastapos ar pacienti, kura man jautāja: «Vai tev dzīvē nav, ko darīt, ka esi šeit?»

– Pērn skaļi izskanēja sabiedriskās organizācijas Hospiss vārds, jo beidzot kāds sāka runāt un rīkoties, lai cilvēkiem, kam šai saulē atvēlēts būt vairs tikai īsu laiku, radītu iespēju to pavadīt patīkamos apstākļos. Ierasts, ka gadumijā daudzi no mums kampaņ­veidīgi nodarbojas ar labdarību, bet tu organizācijā esi jau gadu. Kāda bija tava motivācija? 
– Sākotnēji šajā projektā iesaistījos apstākļu sakritību dēļ. Periodiski veidoju intervijas portālam Veseligalatvija un reiz uzaicināju uz sarunu Ilzi (organizācijas Hospiss valdes priekšsēdētāja Ilze Neimane-Nešpora – aut.), kura tobrīd superjaudīgi nostartēja ar akciju Galds savējiem. Tā bija iedvesmojoša saruna, pēc kuras Ilze aicināja mani atnākt uz Hospisu: viņiem trūkst palīdzīgu roku. Šobrīd viena no projekta sadaļām, par ko atbildu es, ir Piepildīt vēlēšanos. Ļoti skaista daļa no visa Hospisa stāsta, kas tomēr izklausās romantiskāka, nekā ir patiesībā. 

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+