Iedvesmojošs stāsts! Kā Bārbija palīdzēja Ilzei Auzerei sasniegt panākumus

Ilzei Auzerei, skatoties jauno filmu Bārbija, beigās bija pat mazliet jāparaud. Amerikā dzimusī finansiste un kulinārijas eksperte Ilze joprojām glabā savas divas bērnības Bārbijas un arī pati reizēm puspajokam tiek dēvēta par Bārbiju. Un lepojas ar to, ka šai firmas Mattel lellītei bijusi liela nozīme viņas dzīvē.
Aiva Kanepone
Aiva Kanepone
Foto: Ieva Andersone

Ciemos Bārbijzemē

Ilze mūs sagaida, ģērbusies kā īstena Gudrā Bārbija – rozā rūtotā Chanel auduma kleitiņā un rozā zempapēžu laiviņās. «Laipni lūgtas manā Bārbiju zemē!» viņa smejoties aicina savā mākslas grāmatām un gleznām piepildītajā salonā un no dzīvokļa dziļumiem atnes dzeltenu plastmasas čemodāniņu, kurš kā mazas meitenes sapnis piepildīts ar leļļu tērpiem un aksesuāriem.

«Man daudzi ir jautājuši – kā tev bija dūša 16 gadu vecumā iet uz Volstrītu meklēt darbu? Bet es iedomājos, ka esmu kā Bārbija, noticēju, ka varu, un tas deva pašapziņu.»

Kolekcionāram te iemirdzētos acis – Ilzei pieder viena no paša pirmā 1959. gada izlaiduma oriģinālajām Bārbijām, blondīne ikoniskajā svītrainajā peldkostīmā, kādā filmas Bārbija sākuma kadros kā klasiskākā Bārbija parādās austrāliešu aktrise Margo Robija.

Arī otra Ilzes Bārbija ir vintāžas pērle, sešdesmitajos gados izlaistā Bārbija ar meduskrāsas matiem un kuplu bubblecut jeb burbuļgriezuma frizūru. Ilzei skapī ir arī īsti bārbijrozā kleita, un tas prasa tikai trīs minūtes, līdz viņa no rozā kostīmiņa ir pārkāpusi fuksijkrāsā un aplikusi pērļu virteni. 

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Abonē