Ceļojuma apraksts: Batumi – Gruzijas Rivjēra

Par krāšņo piekrastes pilsētu Batumi gruzīni saka: «Mums ir pašiem sava Rivjēra un mazā Dubaija!» Ja ir būts galvaspilsētā Tbilisi, tad Batumi sola pilnīgi citu pieredzi – tur ir iespaidīgs vecās un modernās arhitektūras sajaukums, izgaismoti debesskrāpji, aktīva naktsdzīve, karsta saule un spirdzinoši Melnās jūras viļņi.
Gundega Gauja
Gundega Gauja
Foto: no publicitātes materiāliem un personiskā arhīva

Lai cik garš būtu tavs šīs vasaras ceļojuma vēlmju saraksts, ar visai augstu varbūtību Batumi Gruzijā varētu atbilst visām prasībām.

Kas varētu būt ceļojuma galamērķis, kur vienuviet baudīt kultūru, vēsturi, moderno dzīvesstilu un citus urbānos labumus? Kur ir arī ļoti silti, var sauļoties, peldēties un vēl arī pabūt dabā, kalnos, dārzos… Pag, saraksts vēl nav beidzies – nu, protams, vēl tur arī jābūt iespējām baudīt dabisku, autentisku ēdienu, iemalkot gardu vīnu par saprātīgu cenu un satikt atvērtus, atšķirīgus un tāpēc vēl jo vairāk interesantus cilvēkus. Vēl arī gribētos kaut ko neparastu, kādus piedzīvojumus, ko iepriekš nemaz nevar paredzēt un ielikt bucket list… Lai cik garš būtu tavs šīs vasaras ceļojuma vēlmju saraksts, ar visai augstu varbūtību Batumi Gruzijā varētu atbilst visām prasībām. Īsi pirms pandēmijas vairāki vērā ņemami pasaules mediji un ceļojumu topu veidotāji jau bija pamanījuši Batumi un izcēluši šo Kaukāza reģiona pilsētu kā vienu no top galamērķiem un trendīgākajām vietām, ko drīzumā būtu vērts apmeklēt. Tagad Gruzija (un jo īpaši Batumi) atkal cer pasaulei likt par sevi manīt. Turklāt viesi no Baltijas tur ir īpaši gaidīti.

Pilsēta izklaidei

Atšķirībā no Gruzijas galvaspilsētas Tbilisi, kas ir īsta kultūrvēstures pērle un kur ultramodernas pārmaiņu spēlītes īsti nav atļautas (jebkas, ko paņēmi, jānoliek turpat atpakaļ), Batumi ir vieta, ko valsts atvēlējusi visai moderniem eksperimentiem.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
Oriģināls saturs katru dienu

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+