Bijušā NBA spēlētāja Andra Biedriņa sieva Madara – Netīrās dvēseles stāvoklis

Vairākus gadus bijušā basketbolista, pirmā NBA draftētā sportista Andra Biedriņa sievas MADARAS dzīve ir ritējusi visai noslēgti. Viņa izvēlējās rimtu ģimenes ikdienu ar trim bērniem prom no plašākas sabiedrības acīm. Pagājušais laiks ir palīdzējis sadziedēt brūces, tikt pāri veģetatīvajai distonijai un piedot pašiem tuvākajiem. Tagad viņa ir gatava jaunam izaicinājumam – nostāties kameru priekšā un filmēties STV raidījumam Kad viņas satiekas.
Ieva Jātniece
Foto: Aiga Rēdmane. Stils: Signe Sproga

Ir dažādi, arī stereotipiski, priekšstati par slavenu sportistu sievām – visbiežāk kā par dzīves baudītājām, kas lielāko daļu ikdienas pavada skaistumkopšanas salonos un lielveikalos. Ticiet man, Madara tam neatbilst ne par mata tiesu. Uz interviju viņa atskrien vienkāršā T kreklā un džinsos, cieši saņemtiem matiem, un es nodomāju, ka, redzot viņu kādā pasākumā, pat nenojaustu, ka viņa ir miljonāra sieva. Ne miņas no augstprātības vai nerēķināšanās ar otra laiku. Vēl Madaru raksturo ļoti liela pieklājība. 

Es atļāvu sev būt vājai, jo bērniem ir jāredz, ka arī vecāki ir dzīvi cilvēki, kas pārdzīvo. 

– Nupat tu pievienojies raidījuma Kad viņas satiekas komandai. Vai tas nozīmē, ka esi gatava uznākt uz publiskās skatuves?
– Es jau tāpat ilgi domāju, vai šim piedāvājumam piekrist. (Smejas.) Ar vīru apspriedāmies, vai mums to vajag, jo raidījumam līdzi nāk arī zināma publicitāte… Bet mums patīk dzīvot bez svešu cilvēku uzmanības. Taču nāca šis piedāvājums… Savulaik esmu vadījusi pasākumus un kāzas, līdz ar to publiskā runa man nav nekas jauns. Tomēr šī ir pirmā pieredze televīzijā. Kad piedalījos provēs, sajutu, ka gribētu pamēģināt filmēties raidījumā. Veidošu piecas minūtes ilgu rubriku, kur tikšos ar dažādām slavenībām viņu mājās – mēs kopīgi gatavosim kādu ēdienu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
Raksta abonements - 28 dienas

2.00€ / raksts

Vienreizējs maksājums

Abonēt
Orģināls saturs katru dienu

3.49€ / 4 nedēļas

Automātiskais maksājums ik pēc 28 dienām

Abonēt
2 orģinālraksti dienā 365 dienas gadā

34.99€ / 1 gads

Automātiskais maksājums ik pēc 365 dienām

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+