Bija arī piedāvājums satikties vienlaikus ne vien ar viņu, bet arī ar viņa sievu

Kamēr dāmas Latvijā dzīvo pārliecībā, ka dibināt attiecības mūsu platuma grādos ir neciešami sarežģīti, pasaules lielpilsētās šī nu jau ir visīstākā neiespējamā misija. Kopdzīves un laulības rāmjiem lēnām, bet nenovēršami kūstot un plūstot, tradicionālas monogāmas attiecības ir kļuvušas gandrīz par dinozauru. To vietā nāk jauni spēlētāji, un sazin kā tas viss vēl beigsies.
Inese Janševska
Foto: Shutterstock

Definīcija ētiskas nemonogāmas attiecības skaidro kā romantiskas attiecības, kurās iesaistītie atklāti papildina attiecības arī ar citiem.

Videospēle vai uztura bagātinātājs?

Tā nu ir sanācis, ka šo ziemu pārlaižu tveicīgā Klusā okeāna piekrastes kūrortpilsētā, kur netrūkst eksotisku piedzīvojumu un atklājumu. Citi dienas ritmi, neierasti ikdienas rituāli, eksotiskām garšām bagāti ēdieni un dzērieni – visi šie sīkumi manu ikdienu pārvērtuši košā piedzīvojumā. Tomēr visaizraujošākie piedzīvojumi vienmēr uzplaukst attiecībās ar vietējiem cilvēkiem, vai ne? Tāpat kā citi neaizņemtie (un nebūsim naivas, arī aizņemtie), esmu reģistrējusies iepazīšanās lietotnē, un šis pasākums vien jau ir veselas lubenes vērts! Citi platuma grādi nozīmē arī pilnīgi citu komunikāciju un aplidošanas rituālus, un, kā izrādās, arī jaunus attiecību formātus, kas man nāk kā īsts pārsteigums. Lai nu kā, šajā iepazīšanās lietotnē laiku pa laikam esmu pamanījusi trīs burtus ENM, ko vīrieši min savā aprakstā. Sākotnēji īsti nepievērsu uzmanību, nospriežot, ka tas droši vien ir kāds jaunizgudrots sportošanas veids (nu, kā TRX) vai varbūt trendīga videospēle. 

Šo burtu nozīmi esmu sapratusi tikai, kad sāku apmainīties vēstulītēm ar kādu sasodīti izskatīgu bārmeni, tfū, atvainojiet, miksologu (tā tagad smalki dēvē dzērienu jaukšanas mākslu). Pēc viņa stāstītā noprotu, ka viņš jau ir attiecībās, turklāt ilgstošās. Uz manu mulsumu pretī saņemu izbrīnītu – bet es taču norādīju, ka ievēroju ENM!

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+