Bez preses padomnieku klātbūtnes. Žurnāls «Santa» atklāti izjautā Krišjāni Kariņu

Mums izdevās pierunāt premjerministru sarunai izdevniecībā un bez preses padomnieku klātbūtnes. Sarunas beigās izskanēja vārdi – man vēl negribētos doties prom. Cilvēciska sapratne ir vajadzīga ikvienam. Lai politisko lēmumu diskusijas šoreiz paliek citiem žurnālistikas žanriem. Mūsu simpātijas vai antipātijas var būt dažādas, bet nenoliedzami, pateicoties Latvijas sabiedrības izvēlei, Krišjānis Kariņš ir aizvadītā gada veiksminieks.
Santa Anča
Santa Anča
Lolita Lūse
Lolita Lūse
Foto: Matīss Markovskis

Kāda ir atšķirība starp dzīvību un nāvi? Dzīvība ir tikai tad, kad tu nepadodies. Padoties nozīmē izstāties.

– Iepriekšējie četri gadi premjera krēslā jums nebija vienkārši – bijāt līdz robežai novests pandēmijas laikā, tad nāca karš. Kā boksa ringā – kad sitieni nāk no visām malām, svarīgākais ir piecelties. Kur jūs ņemat spēku piecelties? 
– Neuztveru visu tik dramatiski, šādās kategorijās ikdienā nedomāju. Cenšos naktīs labi gulēt, katru dienu vingrot, lai fiziski spētu izturēt. Nedomāju, ka man ir stipri grūtāk nekā citiem katram savā darbā. Jā, katram ir savs sāpju slieksnis, bet kuram ir viegli? Mani darbā dzen vēlme panākt rezultātu. Kāpēc vispār iegāju politikā? Tas notika, pat neērti atzīt, jau pirms divdesmit gadiem. Toreiz bērni bija mazi, visi pat vēl nebija dzimuši. Doma bija vienkārša – gribēju, lai valsts, kurā viņi uzaugs, būtu labāka.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+